Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » DE- ÁOK-osok! Láttam az...

DE- ÁOK-osok! Láttam az egyetem honlapján az első éves órarendet, ami szerint minden héten van beszámoló. Hogyan is kell ezt elképzelni? Mindig másból van? Mesélnétek róla egy picit?

Figyelt kérdés

2017. júl. 4. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs minden héten. Csak többnyire abban az időpontban. Legalábbis elsőévben, utána ez úgyis megváltozik.

Első félévben ez teszteket jelent, eltérő nehézségűek szoktak lenni. Második félévben az anatómia pl. viszont már szóban kér számon. A többi tárgyból nagyjából maradnak a tesztek, de mondjuk harmadévben kb. mindet estefelé iratják.

2017. júl. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, az csak egy fix időpont hétfő reggel, ahová az intézetek szervezhetnek dolgozatírást. De igazából csak egy lehetőség, nem is mindegyik tartja magát hozzá. Egy évben tantárgyanként 2-3 számonkérés van, szóval nem is lesz minden héten ott zh, viszont lesz olyan, hogy egy héten több is lesz több tantárgyból.
2017. júl. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!