Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok.!? (a...

Tanácstalan vagyok.!? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem fel is vettek egyetemre,de éppen arra amire nem nagyon akartam menni mivel tudom,hogy ha elvégzem azt a szakot amire fölvettek nem fogok vele érni semmi.Elkezdeni elkezdem mert halasztani nem akarok.Arra gondoltam,hogy februárba újra fevételizek.Csak nem tudom,hogy milyen területen kéne gondolkodnom ami meg is fizet majd és humán beállítottságú.A baj az,hogy a matek és az informatika tudásom egyenlő a nullával.Amiből jó voltam végig a gimiben azok a nyelvek voltak.Tanár nem akarok lenni.Nagyon érdekel a nyelvek mellett a jog és a marketing.20/L
2017. aug. 2. 21:27
 1/1 anonim válasza:
Szia! A nemzetközi gazdálkodás szaknak nézz utána,van matek de ha a többi érdekel,amit felsoroltál,szerintem érdemes belevágni.
2017. aug. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!