Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az létezik, hogy ennyit bent...

Az létezik, hogy ennyit bent kell lenni egyetemen?

Figyelt kérdés

Eddig a gimiben mindig azt hallgattam, hogy "majd az egyetem jó lesz, alig kell bejárni, nincs is minden nap suli"... Nem rég néztem mintaórarendet, mérnökin valahogy nem így néz ki a helyzet.


Utóbbi igaz, hogy pénteken nincs iskola, viszont hétfőtől csütörtökig minden nap 10 órát bent kell lenni a mintaórarend szerint. Ilyen létezik, vagy én értelmezek rosszul valamit?


Ez embertelenül soknak tűnik, és emellett ott az utazás + tanulás.. :D



2017. aug. 21. 21:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
ahgy egy egyete,mistának is e kel végeznie a munkát stb. sőt soka dolgoznaK IS
2017. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Az a napi 10 óra bentmaradás nekem annyit jelent, hogy 4 órát tudok otthon tölteni, ami igazából elmegy tanulással. Hiába dolgozik egy felnőtt napi 10 órát, munka után azt csinál amit akar (én is, ha meg akarok bukni)


Azok meg akik egyetem mellett dolgoznak többnyire a könnyű szakokon vannak.


10-15 évet meg nem tervezek itthon poshadni...

2017. aug. 24. 11:06
 23/24 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi az értelmes válaszokat!
2017. aug. 24. 11:06
 24/24 anonim ***** válasza:
Melyik iskolán tanulsz majd?
2017. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!