Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Te viseltél volna gyerekként...

Te viseltél volna gyerekként ilyen iskolai egyenruhát? Én gyerekként sem bírtam az ilyen egyéniség romboló dolgot, egy ilyen iskola volt, és letéptem magamról. F

Figyelt kérdés
kb 1 hónapig jártam oda xD
2017. szept. 4. 21:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom, hogy mi az az ILYEN egyenruha, de nekem ok. Nem az az elsődleges, főleg a lányoknál, hogy azon versengjenek, kinek milyen drága cuccot vesz meg anyuci-apuci.

Aztán vannak a külföldi illetve nálunk működő, de külföldi iskolák ahol tényleg van egyenruha.

Az számomra megtiszteltetés lenne, nem valami nyűg.

2017. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

Én szívesen, ha nem kényelmetlen. Egyrészről valóban egyéniség romboló, másrészről viszont nem különböztetnek meg a ruhád miatt. Nem olcsóbb, ugyanolyan. Tehát egyenlő esélyekkel indulsz e-téren.

Én sosem tudtam rendesen öltözködni...xDD

Ezért is tetszene az egyenruha.

No meg mentségemre szóljon, hogy animézek...szóóóóóvaaal....:DDD

2017. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én örömmel téptem le magamról nem voltam hajlandó hordani és jó hamar ki is rúgtak, de nagyon örültem neki. ez ilyen elit iskola lett volna, 2 tannyelvü. ez volt 4. ben. utána mentem normális suliba ahol jó volt minden a 8. kerületben.
2017. szept. 4. 21:24
 4/20 anonim válasza:
67%
A mi iskolánkban köpenyek vannak, én imádom.:) Kék színű, hosszú, van 3 nagy zsebe és rajta van a nevünk. Ha nincs ott a köpenyed, bérelhetsz, de ha nem béreltél beírnak.
2017. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Régen kötelező volt az iskolaköpeny. Ha jól emlékszem 4.-es voltam amikor kezdték feloldani a viselését.
2017. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
Viseltem és semmi gondom nem volt vele. Nem értem, hogy miért lenne egyéniségromboló? Az ember egyénisége nem függ attól, hogy milyen ruha van rajta! Ha a ruha jellemez valakit, az már régen rossz!
2017. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
nem a ruha teszi az embert... magyar gondolkodás, Japánban például az ellentétjét mondják ennek a mondásnak. Namost, ez kifejezi az egyéniségedet, az egyediségedet ahogy öltözködsz. Én nem viseltem el ezt a undorító beolvasztást...
2017. szept. 4. 21:51
 8/20 A kérdező kommentje:

"A mi iskolánkban köpenyek vannak, én imádom.:) Kék színű, hosszú, van 3 nagy zsebe és rajta van a nevünk. Ha nincs ott a köpenyed, bérelhetsz, de ha nem béreltél beírnak."


Oh, egem is írkáltak, igazgatóhoz is hurcibáltak és megmondtam neki hogy dugja fel a kopenyét, persze kacagva és gyerekesen és elég hamar nem jártam már oda xD

2017. szept. 4. 21:52
 9/20 A kérdező kommentje:
nem köpenyét hanem ruháját, a köpeny csak a nyelvemen volt miattad, xD
2017. szept. 4. 21:53
 10/20 A kérdező kommentje:
Na meg ez olyan mintha az iskola tulajdona lennél. Hisz fel is vagy cimkézve. basszus ez borított ki a legjobban. nem vagyok én senkinek a tulajdona és nem tartozom az iskolához, saját magamé az életem és csak kényszerből jártam. amíg jártam nappalin, mert egy idő múlva magántanmuló voltam mert undorodtam az iskolától és nem is akartam beilleszkedni. és negyertek nekem h jaaaaj majd megbánod.... Java programozó vok és nem keresek rosszúl és kötetlen a munkaidő is :P
2017. szept. 4. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!