Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek egy előadásra?

Hogyan készüljek egy előadásra?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen oktatóként is dolgozom a munkával kapcsolatban vannak témák,lényegében hogy mi mit takar..igazából ismert dolgok ezek számomra ,mert napi szinten használom,de ugy előadás formájában nem tudnám lmondani,tudom alkalmazni,de ennyi.


Van egy oktató füzetem abban le van krvw minden,viszont egy kivetítő is lesz,ahol ugyan az van.. szó szerint még sem kellen megtanulnom a füzetet,de hogy leolvassam a kivetítőről az sem jo..

szerintetek mit tegyek?


2017. okt. 24. 06:28
 1/1 anonim ***** válasza:
szerkessz egy jó ppt-t vagy prezit, amibe csak a vázlatot írod. ha ránézel ezekre, tudni fogod, hogy mit mondj el. szerintem a lényeg a logikus felépítés és a jó vázlat elkészítése. ha szakmailag jó vagy, akkor a vázlatpontokról eszedbe fog jutni, hogy mit mondj el. gyakorolhatsz családtagokon, ismerősökön is, és meghallgathatod a visszajelzéseiket: mi az, ami nem volt világos, amire több hangsúlyt kellene fektetni, mik az általános kérdések stb...
2017. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!