Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az mennyire normális, hogy...

Az mennyire normális, hogy visszasírok egy olyan szakmát amit nem szerettem, de valamiért hiányzik?

Figyelt kérdés

2017. okt. 31. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy mondjuk a közösség hiányzik, ahol dolgoztál/tanultál vagy esetleg jó a megítélése, az emberek megbecsülik a szakmában dolgozókat és ez hiányzik, jó a munkakörnyezet vagy esetleg több lehetőséged van vele és emiatt érzed magad rosszul, hogy lemondtál róla. Gondolom, ha nem szeretted, akkor maga a munka nem érdekelt, nem szeretted csinálni stb., úgyhogy más nekem nem jut eszembe. Ugyanakkor, ha most azt csinálod, amit szeretsz és élvezed, érdekel, akkor mindenképpen jó döntés volt váltani.
2017. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hitted nincs annál $z@rabb. Most rájöttél hogy van.
2017. nov. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kokohoho válasza:
Semennyire! Valószínű, hogy az idő, megszépítette az emlékeidet, vagy csak az akkori éned, egészséged, életed, stb. hiányzik. Gondolj vissza rá, hogy miért utáltad meg, és rögtön nem fogod visszasírni! Ha még ez sem tántorítana el, gondolj bele, hogy lennének főnökeid, akik mindent elkövetnének, hogy ismét megutáld és ezt nem szándékosan tennék, hanem mert nekik ez a dolguk, csak veled ellentétben, ők ezt élvezik!
2017. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem dolgoztam benne, mert azt a képzést nem fejeztem be végül,jelenleg mást tanulok, amivel félévkor végzek és lesz elég keret hozzá addigra, hogy tanfolyamon befejezhessem, elsősorban azért hiányzik, mert beláttam, hogy érdemes befejezni most, hogy már nem azon a bizonyos területen tanulok.
2017. nov. 15. 17:32
 5/5 kokohoho válasza:
Doktor úr, én olyan bizonytalan vagyok! Vagy mégsem? :)
2017. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!