Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha tanulás...

Mit csináljak ha tanulás közben, sokszor felriadok arra, hogy értelmetlen youtube videókat nézek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 11. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanulás előtt tegyél el/kapcsolj ki minden elektronikai eszközt. Vagy ha ez sem megy és sehogy nem tudsz koncentráéni próbálj meg más helyen (pl könyvtárban) tanulni. Nekem az utóbbi vált be.
2018. jan. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg menj könyvtárba, vagy egy másik helységbe a lakásban, ahol nincs előtted gép meg bekapcsolva hagyott TV. A másik, gépről tanulni sosem tudtam, pedig én vagyok az a világ barma, aki az összes tanulási módszert, stílust, "lájfhekket" a saját bőrén szereti kipróbálni. Kapcsold ki a fenébe, inkább nyomtasd ki az anyagot és úgy tanulj, sokkal gyorsabban haladsz vele, mintha csak görgeted és bele sem tudsz írni, lapozgatni, kiemelni is csak gagyi kattintgatással...
2018. jan. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!