Jogosan buktatott meg?

Figyelt kérdés
Egy szóbeli és írásbeli részből álló egyetemi vizsgán sikeresen megírtam az írásbeli részt. A szóbeli szintén 2 részből állt. 2 tanár vizsgáztatott. Amikor elkezdtem az első részt, az egyik tanár kiment a teremből (szabad ilyet egyáltalán?), s mikor visszajött, már a második rész végén jártam, a másik tanár helyeselt, úgy éreztem, jól megy. Ekkor visszajött a másik tanár is, aki feltett egy kérdést, amire sajnos nem tudtam válaszolni. Ezután elküldött, hogy menjek legközelebb, miközben nem is tudta, hogy addig mit produkáltam a másik tanárnál. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, ha szerintetek jogos volt a buktatás, talán meg is nyugszok picit, mert nekem ez fura, hogy egy kérdés hiányában még a minimum értékelést sem ütöttem meg, de lehet én fogom fel bután. Rengeteget készültem rá.
2018. jan. 29. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de azért egy leírás alapján elég nehéz véleményt alkotni. Így leírva, persze, nem tűnik igazságosnak.

De lehetséges, hogy az az egyetlen kérdés annyira alapvető és lényeges dolog volt, hogy a nemtudása bukást vont maga után. Gondolom ha annyira jó lett volna a feleleted, a másik tanár azért szólt volna a másiknak, hogy ne buktasson már meg rögtön.


De igazából mindegy is, mi történt. Megbuktál, ez van. Ha nem is volt igazságos, úgy sem tudsz ellene mit tenni.

2018. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, igazad van, de picit felmerült, hogy nem vagyok nekik szimpatikus, és emiatt nem is védett meg a másik(szlovák egyetemen magyar nemzetiségű diák vagyok) Ha viszont ti is úgy látjátok, hogy jogos, akkor nem stresszelek.
2018. jan. 29. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is, nagyon sajnálom, ami történt...:/


Persze, valahol nem volt jogos, valahol meg azt kérdez és arra ad osztályzatot, amire akar. Nem tudom, nálatok kell-e vinni teljesítési lapot a szóbelire, amit aláírnak, nekünk kellett. Engem például azért buktattak meg, mert nem volt. Mást azért, mert nem fehér ingben jött.


Sok tanár eléggé szeretne túlesni a szóbeliztetésen és minden hülyeség miatt meg tud orrolni rád. Volt olyan, aki pl engem azért vágott ki, mert egy szót rosszul mondtam. Tény, szakmailag fontos volt, mert a bizalomteljes nem bizalmas kapcsolat feltétlen. De ilyeneken...:D Majd mész legközelebb és figyelsz a rigolyáira.:) Fel a fejjel.:)

2018. jan. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, nagyon jól esik :) nekem felfoghatatlan, hogy ilyeneken is fennakadnak, amit leírtál..
2018. jan. 30. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!