Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan buktatott...

Szerintetek jogosan buktatott meg a vizsgabiztos vezetésből?

Figyelt kérdés

Azért buktatott meg a vizsgabiztos, mert állítása szerint a zebra előtt parkoló autó pont 5 méterre volt a zebrától és Én megelőztem.

Én egy Skoda Octaviával tanulok, ami több mint 4 méter hosszú és az előzés után simán vissza tudtam menni a saját sávomba még jóval a zebra előtt.

Leálltam vele vitázni, sőt az oktatóm is, hogy ez nem jogos, ezért nem buktathat meg, mert kb. 12 méterre volt a parkoló kocsi a zebrától, de őt nem érdekelte, csak annyit kért, hogy menjünk vissza minél hamarabb, mert kávézni szeretne már.

Hozzáteszem kb. két kilométerre voltam a végétől.

Eléggé bosszant, mert sok pénzbe kerül manapság egy jogosítvány.


2014. jan. 17. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha megelőzted a parkoló autót, akkor jogos a bukta.
2014. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Légyszi leírnád rendesen is? Parkoló autót max kikerülhetsz, előzni nem tudod. Most akkor 5 vagy 12 méterre volt a zebrától?
2014. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Na igen, azt kikerülni lehet csak. Az meg, hogy az oktató vitázik vele, meg nem tud felhozni érvet, csak hogy menjetek vissza az iskolába, mert h kávézni akar, ez rohadt átlátszó. 100%, hogy a pénzre ment. Ezt nálam csinálja, 100% a tettlegesség, biztos vagyok benne, hogy ezt nem hagytam volna. Csodálom a nyugodtságod.
2014. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgabiztosoknak van egy pontozólapjuk, ha 12 hibapontot elértél akkor bukás, lehet hogy azzal lett meg az utolsó.
2014. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 egySanyi ***** válasza:
48%
Azért buktatott meg mert leálltál vele vitatkozni.
2014. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!