Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az egyetemis...

Mi a véleményetek az egyetemistákról? Szerintetek is egy része nagyképű?

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy a nem diplomásoknak is. Durva általánosítás és nem helytálló
2018. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez az egyetemista nagyképű dolgot gondold végig vizsgaidőszakban mondjuk olyan december 24- január 5 környékén mikor rájuk nézel te meg tömöd magadba sütit :-)

A vizsgaidőszak a halál völgye ahol nincs helye nagyképűségnek...ilyenkor a nem egyetemisták nagyképűen nem mennek vizsgázni és nagyképűen el sem tudják képzelni ezt a szenvedést....:-)

2018. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem gondolom, hogy többen lennének nagyképűek az egyetemisták között, mint a nem egyetemisták körében...
2018. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Aki nagyképű egyetemistaként, annak előtte sem volt sokkal kisebb arca. Én egyetemet nem végzettek között találkoztam már egy-két nagyon elszállt, ugyanakkor borzasztó megkeseredett emberrel. Összefutottunk a buszon, megkérdezte mit csinálok, annyit mondtam, nem többet, hogy jelenleg itt és itt tanulok, mire a reakció: hát én már mindent elértem az életben, amit akartam, amúgy én sajnos azért nem tudtam egyetemre menni, mert az én szüleimnek nem volt rá pénze, bezzeg te, aki ilyen szerencsés vagy... szóval jártam már úgy ,hogy még az én q*rvaany*mat, amiért egyetemen merészelek tanulni, meg persze a diploma csak pénz kérdése, az hogy én vért pisiltem egyik másik vizsgaidőszakban, meg halálra stresszeltem magam minden gyakorlaton, hogy jól dolgozom e vajon, beégek e, vagy egyáltalán mi lesz, az persze már nem számít. Egyébként nagyképű egyetemistákkal a legelső szemeszterben lehet találkozni, jön az első vizsgaidőszak és onnantól kezdve remegnek, mint a nyárfalevél. Elsőben mindenki azt hiszi, hogy ő világ közepe, ő aztán bekerült egy nem is akárhová, hanem ide vagy oda, aztán mindenki rájön, hogy a következő években úgy verik szét a lelki világát, ahogy el sem tudja képzelni. Nekem nagyon úgy tűnik, pláne úgy, hogy én már eléggé a végén vagyok (osztatlan képzés utolsó félév), hogy ahogy közeleg a diplomázás, egyre nagyobb alázatot mutatnak a hallgatók.
2018. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%
Legtöbbje lenéz mindenkit ,aki dolgozik iskola után. Szerintük rajtuk kívül senki más nem érdemel tisztességes ,megélhetést biztosító fizetést ,csak az akinek van legalább 2 diplomája,még ha büfészak az se baj,csak legyen mire fogni miért "okos". Nagyrészük összekeveri a lexikális tudást az élethez való ésszel. Diplomás ismerőseim 80%-a Ingyenélő,eltartott munkakerülő, nagyképű ,papíron okos de valójában agy nélkül született és nevelkedett senkiházi amit a papírral próbálnak kompenzálni. Tehát ha van mit lobogtatni tök mindegy h mindenhez hülye ,ő úgyis " okosabb" mindenkinél .
2018. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5

Veled teljes mértékbe egyet értek a volt osztálytársamhoz facebook on hozzá vágtam hogy milyen nagyképű lett mióta egyetemre kerül meg ő is azt mondta mekkora kitartás meg akarat erő kell hozzá majd hogy napi 5 órát tanul erre vannak nagyon oda magukért meg én is mondtam neki hogy egy egyetem elvégzése idő pocsékolás mer akár hány éves egyetemet elvégez annyi idő alatt munkával simán meg lehet keresni egy egyetem árát vagy még többet és akkor azt mondta hogy gondoljam végig hogy mit mondok mert hogy hülyeség meg minden mert erről beszéltem neki hogy míg valaki elvégez egy egyetemet az idő alatt már simán keres annyit amiből eltudja indítani a jövőjét karrierjét igaz nem így írtam le neki de ehhez hasonlót és akkor utánna még oda írta hogy ő mennyit tanul hány órát vagy hogy egész nap tanul meg hogy gyakorlaton többet keres mint én a munka helyemen ( megjegyzésként a munka helyemen 200 000 körül kapok ) szóval kicsit nagyra valók magukkal az egyetemisták

2018. febr. 4. 19:37
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
5-ös válaszoló, és kérdező, csak szánni tudlak benneteket, hogy milyen alja ismerőseitek, barátaitok vannak... Az meg már más kérdés, hogy csak az alja emberek formálnak véleményt egy komplex társadalmi rétegről pár alja, lefelé húzó egyén alapján
2018. febr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4%
#7 az alja ismerőseimet a te réteged alakítja :) én egy kérdésre válaszoltam,igen (!) nagyképűek,buták és nincs realitásérzékük sem alázat,tisztelet a másik ember iránt. Már ott tartunk h sajnálni kell azért mert bemegy végigbulizni apu meg az adófizetők pénzén az egyetemet,közben húzza az időt halasztgat h addig se kelljen kezdeni semmit magával. Kedvencem az mikor ő egyetemista ,de akármikor mész hozzá otthon van és szórakozik pedig állítólag "megszakad a tanulásban" . Nagyrészük mind el van tartva csak kamuból,alibinek kell az egyetem . Te is csak azért haborodsz fel annyira mert savanyú a szölő !
2018. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
Az egyetemista egy külön állatfaj. Azon röhögök mikor lenéz mert nekem nem volt affinitasom elb.szni éveket az életemből egy diplomaért ,neki van de mégis a mekibe dolgozik meg olyan pozícióban amit anélkül is elért volna. Lovés állásokhoz csókos kell,nem diploma. Minden azon múlik hova születsz,sok birka leteszi a diplomát h majd nekik milyen fa sza lesz aztán mikor rájönnek h nincs rájuk kereslet mert mindenki már diplomás akar lenni ,de pék az nincs akkor szépen futnak külföldre ahol meg nélküle is jól keresne. Nem azt mondom vannak fontos képzések ,de annyi értéktelen ruhatárszak van kitalálva már a sok léhűtőnek h az már vicc.
2018. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
8-as, fogalmad sincs milyen egyetemet végeztem, mi a szakmám, és mennyit tettem le eddig az asztalra bármilyen étren, mégis gyártod a sztereotípiákat, szerintem te igazolod ezzel a kicsinyes viselkedéssel az én állításomat. De nem baj, kellenek ezek a korlátolt emberek is egy társadalomnak...
2018. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!