Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Folytassam az egyetemet vagy ne?

Folytassam az egyetemet vagy ne?

Figyelt kérdés

Most életem első vizsgaidőszakában - mindegy hol milyen szakon - 12 kollokviumból 3 sikerült a többi elégtelen lett :-( A három is másodjára lett meg.


Most azt tervezem, hogy felveszem mind a kilenc tárgyam + a második féléveseket is és max így görgetem a dolgokat. Nyilván csúszok, de ettől független ha lassan is haladok még van esély a végzésre? Önköltséges vagyok!


Esetleg vegyem fel a maradék kilencet (CV) és ha majd sikerülnek úgy a többit?


2018. febr. 11. 16:13
 1/5 A kérdező kommentje:
ja nem nagy tanulással jártam igy, hanem nem tanultam szorgalmiban csak vizsgaidőszakban..az idő kevés volt igy mindenből lutriztam csak vizsgán nem azt kérdezték amit tanultam!
2018. febr. 11. 16:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod hogy tényleg rendesen fogsz ezután tanulni akkor folytasd, de azt kalkuláld bele, hogy most ennyi plusz tárggyal még nehezebb lesz haladni. Esetleg csináld meg ezt az évet még és ha ez se jobb akkor hagyd ott. Egy szemeszterből azért még nehéz levonni, hogy csak lusta vagy/túl nagy volt a hirtelen szabadság vagy tényleg nem való neked az egyetem.
2018. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden bukott tárgyad indul következő félévben? Azért ennek járj utána, mert lehet lesz ami csak a következő őszi félévben indul. Plusz ugye a ráépülőket nem tudod felvenni alapból.
2018. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Minden indul cv-be...felvehetném a rá épülőket is, de szerintem nem valószínű, hogy 22 tárgyat tudok abszolválni!

de lehet érdemesebb lenne felvenni az aláírásért és így csak félévet csúsznék még nem tudom...de köv félévbe jobban tanulok, mert most viselhetem az ereszd el a hajam szorgalmimat :-)

2018. febr. 11. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen szakra jarsz?
2018. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!