Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan aki az iskolai...

Van olyan aki az iskolai jegyek sms-ben elküldését lemondatta, és nem akarja, hogy sms-t küldjön az iskola róla?

Figyelt kérdés

Külföldön élek és itt szerencsére ilyen nincsen. De pont azon gondolkodtam, hogy ha lenne sem szeretnék sms-t kapni róla, föleg, úgy, hogy még haza sem ért a gyerek már tudom. Habár lányom nagyon jó tanuló, de iszonyat büszkén mond el minden jegyet, dicséretet amit kap. Ha meg nem sikerül neki valami akkor meg azért ki-ki csúszik a száján, hogy a tanár nem örült ennek és ennek a dolognak.

Viszont én közepes voltam, és bizony voltak rossz jegyeim. Volt olyan mikor már nagyobb voltam, hogy kaptam egy egyest de tudtam, hogy lesz javító dolgozat, és anyámnak csak egy héttel a javító után mondtam el...



2018. márc. 5. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt nincs ilyen
2018. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
7 milliárd ember közül nyilván van. És?
2018. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!