Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ment nektek a biosz...

Hogy ment nektek a biosz emelt érettségi? Inkább könnyűnek, közepesnek vagy nehéznek találtátok? Ki hova szeretne továbbtanulni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 15. 14:47
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát a két kezemet összetettem volna ha olyan könnyű lett volna mint tavaly volt. Abba volt igazán embertan. Ebbe a cikluson meg azon a kis ábrán kívül nem igazán. A táplálkozás meg inkább biokémia volt. Nem volt megoldhatatlan, nagyon oda kellett figyelni, sztem 80 körül meglesz, a szóbelit meg kimaxolom és így a kémia elég ha 75%. A koalás feladatnak a jó édes anyját.

Egyébként PTE-ÁOK :)

2018. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Van már fenn nem hivatalos megoldás vagy csak holnap 8kor lesz hivatalos?
2018. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
hnap
2018. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Na megoldók alapján mit számoltatok magatoknak?
2018. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Fhúú, ahogy nézem olyan 85-90 körüli, remélem tényleg ennyi is lesz. Többiek? De ez a kémia nem hagy nyugodni, úgyhogy megyek is vissza tanulni . :D
2018. máj. 16. 09:59
 16/36 anonim ***** válasza:
Megoldókulcs alapján 80 + - néhány pont. Nagyon utálom magam,nem értem,hogy írhattam ilyen szart. :(
2018. máj. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Én is 80 +- vagyok. De olyan hihetetlen hülyeségeken vesztettem pontot, aminek igazából köze sincs a biosz tudásomhoz :D
2018. máj. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Én is 85-90 között vagyok!
2018. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Nekem angolul volt tegnap, és elég nehéz volt, bár még így is nehezebbre számítottam. Sajnos nem tanultam túl magam. :) Szerintem elég rossz lesz, maximum 60% lesz meg, de még annál is kevesebbnek érzem. Így jártam. Én a miénkből hiányoltam nagyon a növénytant, mert azok mindig rosszul mentek, de most utolsó napokban csak azt néztem át, és úgy éreztem, menni fog. Biokémiából és ökológiából állt kb. az egész, embertant nekünk se raktak bele, kivéve az esszés feladatot (de azt nem mertem választani, mert túl nehéznek éreztem, szemben az üvegházhatásos esszével :D). Meg még néhány részkérdésben volt elvétve 1-1 embertanos dolog. Szerencsére evolúció nem volt benne, azt utálom, inkább genetika. Összességében nagyon becsapós volt, emelt szinthez méltó feladatsorral. Remélem a legjobbakat, és azt is, hogy szóbelivel fel tudom húzni....

Amúgy SE-ETK, mentőtisztit jelöltem, nagyon örülnék, ha nem emelkedne megint 15-20 ponttal a ponthatár.. mert tavaly 363 volt, de előtte meg ilyen 344, stb... :DD Szóval egy 390 pontban nagyon reménykedem. ><

2018. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

#11-es vagyok

85-90 körül van de a szóbeli 100% les :D

2018. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!