Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ment nektek a biosz...

Hogy ment nektek a biosz emelt érettségi? Inkább könnyűnek, közepesnek vagy nehéznek találtátok? Ki hova szeretne továbbtanulni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 15. 14:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Hú azért nem olyan könnyű ám a biosz szóbeli :D A kémia sokkal könnyebb, mert ott egyértelműek a tételek. Biosznál nagyon el szoktak szállni. Szinte nem is tudok emberről, aki 100%-al jött ki. Ellenben a kémiát tavaly én is, és sokan mások is letudták 100-ra. De el se tudjátok képzelni, mi folyik a biosz szóbeliken. :D Kínzás.
2018. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Szerintem a biosz szobeli könnyebb.. én tavaly 45 pontot kaptam.
2018. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Én is olyan 85-88% körüli eredményt számoltam magamnak. Szerintem nem volt könnyű, a fehérjeszintézises feladattal szívtam meg, a többi pontvesztésem leginkább a saját butaságom volt. Szeretném a szóbelivel felhozni 90-ra, akkor biztonságban érezném magam. Egyébként Szeged, Debrecen, Pécs a sorrendem :)
2018. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
amúgy ti a kémiától vagy biosztól féltek/féltetek jobban?
2018. máj. 16. 20:50
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Biosztól összességében jobban, mert ott kiszámíthatatlanabb, hogy miket fognak kérdezni.

Kémiánál nagyjából keretbe lehet foglalni, mi az, ami évről évre előjön, mint típusfeladat. Ott csak a számolástól félek, mert abban béna vagyok, hiába tudom a típusfeladatokat :D

2018. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Hát én eléggé elcsesztem:( olyan 64-67 pontot számoltam de végülis jó szóbelivel feltudom hozni 75% ra kb, és remélem ez meg is lesz :D kémiától nagyon félek most is tanulok..... az egyszerűen minden évben nehéz és nem rudom mi lesz
2018. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

#26-os

Amúgy ettől még nem cseszted el, ha véletlen csak 70-re sikerül felhozni, még akkor is felvehetnek még akár orvosira is, bár nem tudom, hova akarsz menni, de annál több pont már csak állatorvosira, pszichológiára stb. kell. Szóval szerintem ne keseredj el. :)

Én egyébként a biosztól féltem jobban, mert a tanárunk egy degenerált volt, azt mondta szaporodást/hormonokat csak elvétve kérdeznek, ehhez képest most "csak" ez kitett 2 db 11 pontos feladatot. :D

2018. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

#26-os: Én ugyanígy vagyok...de még ne add fel!!! Holnap a kémia ott van, plusz a szóbelik...vidékre szerintem így is elérheted a ponthatárt, ne add fel!!:)

Drukkolok neked :)

2018. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok mindenkinek. :) Tényleg nagyon nehéz volt a magyar... (angolos vagyok)
2018. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Kémiátok milyen lett? Én sajnos kicsit elszúrtam, közel sem lett olyan jó mint a biosz, de majd max szóbelivel javítok rajta. Szerintem a számolások nehezek voltak, az elmélet viszont egészen rendben volt...
2018. máj. 18. 14:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!