Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ment nektek a biosz...

Hogy ment nektek a biosz emelt érettségi? Inkább könnyűnek, közepesnek vagy nehéznek találtátok? Ki hova szeretne továbbtanulni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 15. 14:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Az elmélet egész tűrhető volt habár a formamid savas hidrolízisét elrontottam meg a kisérlet elemzés is hibás lett egy-két helyen. A számolás szar volt habár a 9-esnél már végső elkeseredettségbe midóndent osztottam meg szoroztam mindennel és a végén kijött és ahogy a többiekkel beszéltem valszeg jó is lett. Reményeim szerint 60-65% meglesz amit a szóbelivel felhúzok 70 fölé, a biosszal meg eléggé kompenzáltam.
2018. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Én is elszúrtam, remélem azért 60-70 meg lesz.
2018. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Én tényleg elrontottam a kémiát,a pontok felét sem szedtem össze. Szerintem 70-80 %-kal ne keseredjetek el,az nagyon jól felhozható szóbelivel :)

(Én alapból tudtam,hogy rossz lesz a kémiám,keveset készültem rá.Véleményem szerint egy átlagos feladatsor volt inkább,lehetett volna szerintem rosszabb is.)

2018. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Hát 4-ből 3 számolást megcsináltam, de elképzelni sem tudom, hogy jók lettek-e.

Megőrülök amíg kijön a megoldó.. Remélem felrakják holnap reggel attól még, hogy szombat lesz..

2018. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Fhu....hát inkább nem is mondok semmit.. osztottam szoroztam, összeadtam kivontam egyszerűen nem tudom h velem van-e a hiba, de 2nél nem jött ki egyáltalán semmi.... az elmélet szerintem viszonylag egyszerű volt, azon meg is lepődtem meg is örültem hogy mondom dejó a számolás se lesz vészes. Áhhh dehogy :D
2018. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Én is elrontottam a kémiát. Én valamiért az elméletben sem érzem teljesen biztosnak magam. Számolásokból csak a termokémia és a titrálás jött ki. A hangyasavas feladatból csak részfeladatok, meg a higítós feladatból is csak az a,b,lett meg, a c-hez csak ilyen hülyeségeket írogattam. És már megint azt hallgatom amúgy a suliban is, hogy milyen könnyű volt, meg tök jó, minden ki jött egy csomó embernek, és kezdem egyre rosszabbul érezni magam, hiába lett egész jó a biosz, ha ez nem olyan lesz. Holnap reggel én is pontokat akarok számolni, mert ha annyira gáz, lehet nem érdemes már szóbelire sem tanulni, de nagyon reménykedek, hogy sikerül összekaparni a pontokat.
2018. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!