Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ment a kémia érettségi?

Hogy ment a kémia érettségi?

Figyelt kérdés
Én emeltet írtam és a számolások szerintem nagyon nehezek voltak.

2018. máj. 18. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
En is emeltet irtam. Engem az a 3.periodusos feladat idegesitett fel, a szamolasokban volt amit nem teljesen birtam megcsinalni,mert belezavarodtam a vegere.
2018. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Emeltet írtam,és elrontottam elég rendesen. Számolásokat nem tudtam,szerintem az elmélet sem volt könnyű. Én szervetlennel készültem inkább,ehhez képest szinte az egész érettségi szerves volt. :(
2018. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elmélet egész tűrhető volt habár a formamid savas hidrolízisét elrontottam meg a kisérlet elemzés is hibás lett egy-két helyen. A számolás szar volt habár a 9-esnél már végső elkeseredettségbe midóndent osztottam meg szoroztam mindennel és a végén kijött és ahogy a többiekkel beszéltem valszeg jó is lett. Reményeim szerint 60-65% meglesz amit a szóbelivel felhúzok 70 fölé, a biosszal meg eléggé kompenzáltam.
2018. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem az a 3.periodusos ment, de a szamolasok..kesz kaosz volt!
2018. máj. 18. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Brutalis....a szamolasoknal szavakat sem talaltam egyszeruen semmi nem jott ki. Azert irogattam ezt azt amazt, hatha jo lesz de szerintem jo esetben 55 pontom lesz ami nagyon nem jó
2018. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, végül milyen lett?:)
2018. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!