Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek hogy ment az emelt...

Nektek hogy ment az emelt szintű kémia érettségi?

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos nagyon rosszul😪 azt számolgattam h szerintem 55 pontom lesz nagyon jo esetben. A számolásoknál csak néztem h ez mi a fene? Osztottam, szoroztam semmi nem jött ki. Az elméletet szinte könnyűnek mondanám, ezért meg is örültem hogy mondom tuti nem lesz annyira vészes a számolás se. Hát tévedtem :D
2018. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon rosszul ment,szerintem a felét sem szedtem össze a max pontnak. :(
2018. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kollégák! Üdv a lúzerklubban! Én is beégtem ma. Gondoltam leiszom magam, de ha már a kémián bukunk el, autentikus lenne, ha metanollal rúgnék be, kisebb dózistól csak megvakulnék, legalább nem kéne látnom a vizsgadolgozatomat.
2018. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvasgattam az emelt kémia eredményeivel kapcsolatos válaszokat elég durva hogy mindenki ilyen átlag 55 pontra teszi magát. Ez mondjuk abból a szempontból jó, hogy ha országos szinten sikerült ilyen szarul akkor alacsonyabb lesz a ponthatár
2018. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3# Én az érettségis kérdések legjobb kommentje különdíjat neked adom,mert ez lényegre törő,de mégis minőségi válasz volt! :)
2018. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ödik válaszoló! Köszi, de sokkal boldogabb lennék, ha nem a gyakoris válaszom, hanem az érettségim lenne 100%-os. :-D
2018. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 70 pont körülire számoltam az írásbelimet. Mondjuk ez osztálytársam 90% körüli eredményéhez képest elég szánalmas, de nem fogom feladni. Sovány vigasz, de az tart életben, hogy nem mindenki akar ám a szegedi orvosira járni, én viszont nagyon elszánt vagyok. :)
2018. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, én is kitartok Szeged mellett, és nekem is csak 75 körüli lett. :)
2018. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is Szeged mellett maradok :) annyi szerencsém van hogy a biosz közel 90 lett :) így egy gyartrább kémia is elég már !
2018. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!