Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha érettségi...

Mit szólnál ha érettségi előtt egy nappal tudnád meg, hogy más tanár fog szóbeliztetni?

Figyelt kérdés
Olyan,aki utált téged :(
2010. jún. 16. 16:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ma bizony,nagyon várom.Sose voltam még berúgva,de lehet,hogy ma este leszek!!!

Szívás,hogy én délután felelek,de így legalább most még átfuthatom a fontosakat:P

Köszi:D!

2010. jún. 17. 08:28
 12/13 anonim válasza:

Remélem, ma ha kicsit másnaposan is de boldogan ébredsz!

Hogy sikerült? Milyen tárgy volt, amitől így féltél?

2010. jún. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Angoltól féltem,de mind max. lett,90%feletti az összes.A másik tanár nagyon rendes volt,nem tudom,miért mondta rá mindenki korábban,hogy mekkora szemét.Engem egy évig tanított más tárgyból,de kb. tíz órát,ha bent volt,úgyhogy nem igazán tudtam kiismerni,nem tudtam mire számítsak.

Nagggggyon nagggyon nagggyon boldog vagyok,csak tudod mi van most???

Elpakoltam a könyveket és máris unatkozom. :)Nem tudsz valami jó kis melót??? :D :D :D

2010. jún. 18. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!