Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki jelentkezett BME mérnökinfó...

Ki jelentkezett BME mérnökinfóra első helyen? Hány pontotok lesz kb?

Figyelt kérdés

2018. jún. 16. 22:04
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Igen, arról én is olvastam már, hogy tavaly 435 volt tanulmányi alapon. Gondolom ez nem fog lejjebb menni inkább csak feljebb, tehát én szociális alapon is jelentkezek...a Schönherzbe :)
2018. jún. 21. 23:22
 12/26 A kérdező kommentje:
És nektek a választott tárgy fizika vagy informatika?
2018. jún. 22. 09:26
 13/26 anonim ***** válasza:
Nekem az info, előrehozottan csináltam meg, de 4. évben fizika érettségi felkészítőre jártam, hogy picit képben legyek. Érettségit már plussz stressz miatt nem akartam felvenni, de egy stabil négyes, esetleg az ötös alja meg lett volna. xd
2018. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nekem is informatika meg én előtte külföldön fél évet lehúztam egy szoftver fejlesztő szakon, csak kicsit gyengének minősült, szóval újra jelentkeztem a BMEre :D
2018. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

Nem az első félévben nehéz bekerülni a koleszbe, hanem a többi félévben.

Változtass a sorrendeden, ha tudsz, kicsi az esély, hogy a BME-n el fogod tudni végezni a szakot 10 féléven belül, ha egyáltalán el tudod majd végezni.

2018. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%
Ember... hagyd már békén azokat, akik ide akarnak jelentkezni!
2018. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! :) Megérkezett a hírhedt 58%-os válaszoló. :D
2018. jún. 26. 23:03
 18/26 anonim ***** válasza:
70%
58 minden BMEre jelentkezőnek leírja, hogy kifog bukni :) Még amikor fél éve kitettem egy kédést a mérnökinformatika szakról nekem is elmagyaráztam részletesen, hogy mért lehetetlen végig csinálni.
2018. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
22%

Nem azt írom, hogy biztosan ki fog bukni, hanem, hogy igen nagy valószínűséggel fog kibukni.

De akárhogy is nézzük, a többség szív itt a BME VIK-en.

Ez tény. Igen nagy valószínűséggel a kérdező is a "többség" halmaz számosságát fogja növelni.

2018. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
70%
4es vagyok, elég ijesztőnek hangzik, főleg mert nem csak tőled hallom, hogy mennyire nehéz lesz, de a magam részéről beszélve, úgyse tudom megtapasztalni, hogy igaz-e amit mondasz addig, amíg oda nem kerülök. Az hogy mi lesz utánna meg nagyrészt rajtam áll, pont azok akiknek sikerül bizonyítják, hogy nem lehetetlen megcsinálni. Nekem ez ad motivációt. :)
2018. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!