Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tenyleg csak felfujjak a...

Tenyleg csak felfujjak a szobelit es nem olyan nagy szam? Valaki nyugtasson meg!

Figyelt kérdés

Holnap szobelizek. De 2 hete gyomorgorcsom, tegnap ota meg hanyingerem van.

2-3 hetet tanultam osszesen..

Magyarra es torire felkeszultem.

A szakmaira 80%ban.

A nemetre keveset tanultam, mert aprilisban kaptuk meg a teteleket, amiket nekunk kellett kidolgozni.


Nagyon nagyon felek.

Holnap hogy menjek be igy?

Tapasztalatok, barmi johet!


Egy ketsegbeesett 18 eves lany



2018. jún. 17. 11:51
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt meg hozzatennem hogy nem megyek egyetemre.

2 okj-t neztem ki azok kozul jelentkezem valamelyikre.

Illetve magyarom 56%os lett, a negyest megprobalom elerni

2018. jún. 17. 11:53
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Gondolj arra, ami a tanárok részéről történik: Nekik ebben a pár napban van a legnagyobb felelősségük a munkájukban, van aki egész évben ezt várja mert végre ténylegesen hatalma van valakinek a sorsa felett :D
2018. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem nagy szám, nyugi. Nekem még van 9 napom, holnaptól kezdem el az ismétlést. Töriből ott lesz előtted az atlasz, magyarból a szöveggyűjtemény, németből meg a sok kérdés a lapon, a tanárok kérdeznek, ha esetleg elakadsz. Természetes, hogy van benned drukk, ez az első komoly megmérettetés, de ha nem mész majd egyetemre, akkor végképp ne aggódj, beszélj, amennyit tudsz, nincs nagy tétje.
2018. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Irodalombol valami irodalomtorteneli atlaszt kapunk, nem szoveggyujtemenyt.

A toritanar eldicsekedett hogy 40 eve tanar es eddig "csak" 24 embert buktatott meg.

2018. jún. 17. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Átmentél? (Ha nem huzattak póttételt, akkor igen). Szóval meglett, ha igen milyen volt? Én jövőhéten megyek, és nő a stresszfaktor, pedig én se megyek egyetemre.
2018. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Atmentem:)

Elotte majdnem elajultam.

Hanyingerem volt.

Nemettel kezdtem, aztan magyar, es szakmai.

2018. jún. 18. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!