Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kolis egyetemisták, ti szereti...

Kolis egyetemisták, ti szeretitek a kollégiumi életet?

Figyelt kérdés

Melyik egyetem, melyik karán tanultok? Jó a társasági élet, vannak bulik, lehet normálisan aludni/tanulni? Milyenek a szobatársaitok?

Én is kolis leszek, azért érdekel. :)


2018. júl. 2. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az ELTE gyógypedagógiai karán tanulok. Abban a koliban ahol én vagyok annyira nem jó a társasági élet, mert lakóegységek vannak, így nem nagyon ismerünk senkit, csak a lakótársakat, de át lehet menni a többi koli bulijaira, amik tök jók szoktak lenni :D Az én szobatársaim nagyon jók, és azt kell mondjam ezen rengeteg múlik. Nagyjából azonos a bioritmusunk, így kb ugyanakkor fekszünk-kelünk így nem zavarjuk egymást, mindenki tud normálisan tanulni, aludni... Ha van még kérdésed írj nyugodtan :)
2018. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is az leszek. :)

Te melyik egyetemre, milyen karra, illetve melyik koliba szeretnél bejutni?

2018. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még csak most leszek végzős gimnáziumban, de egyébként a Miskolci Egyetemre, vagy a BME-re akarok menni valamilyen mérnöknek.
2018. júl. 2. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
A nővérem most végzett a BME-n...vagy mi. A lényeg hogy két kollegiumba is volt. Az elsőnek nem tudom a nevét,de az nagyon putris volt,a társasági élet az ő véleménye szerint nem volt a legjobb,de olyan ismerősünk is van aki pont azt szerette mert nyugis. A másik koleszt asszem Kármánnak hívják?! Nem vagyok biztos benne,de talán. Szóval ő imádta,mert rengeteg program van,maga a kolesz épülete modern. Az a bizonyos ismerős nem szerette,mert minden az ivászatról,a bulikról szól, véleménye szerint. Ízlés kérdése,bár én az elöbbiben nem szívesen élném hétköznapjaimat,mert nagyon undorító. Persze van hogy az embernek nincs változása.
2018. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!