Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3 év múlva érettségi, mit...

3 év múlva érettségi, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy három év múlva érettségizek, és a SOTE-ra szeretnék menni. TUDOM, hogy nagyon sok időm van, és nem is kezdenék már most őrült tanulásba. DE, szeretnék megtanulni tanulni, picit elkezdeni kémiára és bioszra “hangolódni” mert jövőre nem

Lesz a sulinkban. Semmi túlzás, vagy maratoni tanulás, csak nem akarom azt, hogy az érettségi előtt két héttel, döbbenjek rá, hogy elcsesztem az időmet. Bármi tipp, könyvek (tankönyv vagy akár ismeretterjesztő), külön órák, filmek, app-ek. BÁRMI ami segíthet bejutni.



2018. júl. 18. 08:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mozaik 9-12

Nagy Etele

Villányi

+ scribdről pár feladatgyűjtemény

2018. júl. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Bioszra panemsulis könyv, treffort és Mandics Dezső munkafüzetek. Kémiára Villányi kétszintű érettségis könyv+mf és ötösöm lesz kémiából a számolásokhoz.
2018. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Dr. House. Nem vicc.
2018. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi!! House felmerült, de nem gondoltam hogy tényleg hasznos lehet. Köszi a tippet
2018. júl. 18. 13:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet viccesnek tünnik, de bizonyos amcsi egyetemeken Dr House tananyag :D
2018. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*orvosi karokon!!
2018. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lol 😂 ezt nem gondoltam volna. Köszi!!!
2018. júl. 18. 17:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Mivel rengeteg idod van, ezert enis inkabb a mozaikos konyveket ajanlom bioszra. Minden benne van a-z-ig, meg azis, ami nem kell, csak mondjuk segit a megertesben. Ugyhogy azt tanulgasd jo alaposan, mindig ismetelni kell, kulonben el fogod felejteni. Utolso evre ajanlanek konyvet, de szerintem ugyis fog kijonni uj kiadas. Mindenesetre a maximnak a 2017-es kovetelmenyrendszer alapjan kiadott konyve az baromi jo szerintem osszefoglalasra. Hajra, sok sikert!!:)
2018. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3 év múlva majd gyere vissza a kérdéshez és írd meg, hogy felvettek-e! Szurkolok!!
2018. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szia! Tényleg rengeteg időd van, és ajánlom is hogy kiélvezd. Azt ajánlom, hogy minden tantárgyból(vagy legalábbis az érettségis tantárgyakból) ötös legyél, mivel a 11-12. év vége is beleszámít a pontszámba. Elég 11. év vége után nyáron sok kémia számolást csinálni, majd a 12. évet nagyon komolyan venni(de azt nagyon).

Én személy szerint bioszból 10.11. és a 12.-es mozaikból tanultam, illetve a Nagy Etele-féle összefoglalóból. Minden benne van ezekben ami kell neked.

Kémiából a Villányi-féle Ötösöm lesz kémiából számoltam és a 11-12.-es mozaik kémia összefoglalóból tanultam( és csak ebből)

Most 2018-ban érettségiztem, bioszom 96% lett és kémiám 95% lett(486 pontom lett összesen)

Most még szórakozz, csajozz,jegyeidre figyelj oda és a 12. évet nagyon húzd meg,ahol a biosz-kémia lesz minden tantárgy előtt

Sok sikert!!

2018. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!