Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti is jártatok már így?

Ti is jártatok már így?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vettek fel az egyetemre és most halasztanom kell egy évet. Ki járt még így rajtam kívűl?

2018. júl. 26. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én jártam már így(bár azért nem vettek fel mert nem volt elég pontom és ezt tudva nem jelentkeztem de ugyanaz a végkifejlet)
2018. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, sokan vannak, akiket nem vesznek fel vagy valami más okból halasztanak. Én tavaly jelentkeztem egy szakra, felvettek, de meggondoltam magam és ezért inkább kihagytam egy évet. Idén újra jelentkeztem egy másik szakra, felvettek és ebben már biztos vagyok, szóval el is fogom kezdeni.
2018. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mindig rossz ez... én tavaly jelentkeztem orvosira, nem vettek fel, utána lett egy magántanárom kémiából, aki nagyon megszerettette velem a kémiát, így rájöttem, hogy sokkal szívesebben lennék vegyészmérnök, és most oda vettek fel. Szerintem beleőrültem volna, ha tavaly felvettek volna.
2018. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!