Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinus gólyatábor, ha nem...

Corvinus gólyatábor, ha nem iszom?

Figyelt kérdés
A nem iszomot úgy értem, hogy egyáltalán nem. Hasonló beállítottságúak szoktak menni? Megéri így gólyatáborba menni? (nem tudom, hogy számít-e, de K-karos leszek)

2018. júl. 29. 23:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Én anno nem mentem, mert az egész erről szólt kb :D Meg a bulizásról. Én meg nem tudtam elengedni magam 18évesen. De csak minimális hátrányom volt belőle. Amúgy én GTK-s voltam. Gyakorlat nagyon sok van Corvinuson szűk körrel ami ilyen osztályszerűvé verődött félév alatt, tehát eléggé megismertük egymást a körülöttem lévőkkel. Eleinte kicsit rossz volt, de aztán lettek új barátaim ott is ^_^

Most is mehetnék az új egyetemem gólyatáborába de ugyanezt fogom tenni mint előtte, mert nem bántam meg h nem mentem.

2018. júl. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
22%
Miért nem iszol egyáltalán? Régen nekem is volt egy ilyen időszakom amikor bulikra is úgy mentem hogy semennyi alkohol. Most azt mondom semmi értelme nem volt, felesleges elzárkózottság attól, hogy jól érezzem magam. Jelenleg is elmondhatom magamról, hogy egy éven egykezemen megtudom számolni hányszor iszom, viszont egy jó buliban szerintem semmi kivetni való nincs benne ha italozol. Jobban elengeded magad, könnyebben megy a csajozás stb
2018. júl. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
22%

Ha masoknak akarsz megfelelni, akkor bantson, hogy nem iszol.


Nem ertem, hogy az emberek miert aldozzak fel onmagukat.

2018. júl. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Bár nem Corvinus, de nalunk is volt aki nem ivott. Nem volt kötelező semmi, mindenki abban vett részt ambien szeretett volna. Senki nem erőltetett semmit.
2018. júl. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt, aki nem ivott (köztük én se), de mégis megtaláltam a hangot néhány emberrel :) de nem volt vmi nagy durranás a gólyatábor (mondjuk én se corvinusos vagyok)
2018. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Én arabokkal szoktam menni bulizni ők nem isznak, így én sem. Egy ideje már egyeltalán nem birom elviselni a szagát sem.
2018. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azért nem iszom, mert nem szeretnék.:) Amúgy meg könnyen beszélgetek/barátkozom. Csak hogy ha a feladatok/ többsége ivós, akkor passzolnám, ezért nem tudom, hogy megéri-e.
2018. júl. 30. 21:06
 8/21 A kérdező kommentje:
*feladatok/programok
2018. júl. 30. 21:07
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem tudom, hogy a corvinuson hogy van, de nálunk voltak délutáni vetélkedők pia nélkül.

Semmi se kötelező, amelyik feladat sok neked, azt ne vállald el. Ha józanul is jól érzed magad, akkor nem hiszem, hogy lesz bármi gond :)

2018. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj nyugodtan :)

Mondd azt h gyógyszert szedsz és nem ihatsz rá (talán antibiotikumnál nem célszerű, vagy keress rá h mire nem szabad)

Ebbe aztán senki se fog belekötni :)


Egyik fiúbarátom mindig azt mondja h aranyere volt/van és ezért nem iszik


Találj ki vmit


Amúgy én corvinusos gt-ben nem voltam és nem bánom. Kolis lettem és az összes barátom onnan volt /van

2018. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!