Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinus gólyatábor, ha nem...

Corvinus gólyatábor, ha nem iszom?

Figyelt kérdés
A nem iszomot úgy értem, hogy egyáltalán nem. Hasonló beállítottságúak szoktak menni? Megéri így gólyatáborba menni? (nem tudom, hogy számít-e, de K-karos leszek)

2018. júl. 29. 23:39
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Időközben találtam képeket az előző gt-kről, és nem jöttek be. Maga az, amit a képeken csináltak, meg amit átadtak a képek. Most úgy állok, hogy talán nem kellene menni. De még nem vagyok 100%ig biztos. Még meggyőzhető vagyok, várom a további tapasztalatokat.😀
2018. júl. 30. 22:00
 12/21 A kérdező kommentje:
De a gyógyszeres jó ötlet! Köszi!
2018. júl. 30. 22:02
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ha már elvből nem iszol, akkor vállald is fel, és ne gyógyszerezéssel takarózz. Ha emellett nyitott, és jófej vagy (illetve attól még nem szólod le a többieket, ha isznak), nem hiszem, hogy értékes emberek társaságától esnél el emiatt.

A kérdésre sajnos kevésbé tudok válaszolni, nem corvinusos gólyatáborba "nem mentem", de nem emaitt hagytam ki. Én sem ittam volna (max. egy-két phoár valami/nap), mert nem szeretem, és az elmondások alapján nem okozott volna gondot. Szinte minden gólyaprogramon ott voltam utána, azokon sem ittam. (Kivéve egyet, mert kíváncsi voltam milyen becsiccsenteni, és ott volt a barátom, hogy vigyázzon rám, de ott sem kényszerített igazából senki, pedig kocsmatúra volt.)

2018. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

én úgy tervezem, hogy megyek és én nem fogok inni, elvi okom van rá. ha kérdezik, hogy miért, elmondom, hogy miért és slusszpassz. remélhetőleg megértik :)

amúgy én GTK-s leszek/vagyok (átmeneti állapot :D) írj privit, ha gondolod ^^

2018. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :) Én sem Corvinusra megyek,hanem ELTÉ-re,de egy pár gondoltat. :)

Én sem vagyok egyáltalán bulizós típus,nem is voltam egy gimis bulin sem,teljesen visszafogott embernek tartom magam.

Én is idén érettségiztem,és hát egész végig úgy voltam vele,hogy én nem megyek gólyatáborba,mert az csak az ivásról és a szexről szól. De több ismerősöm is rábeszélt a táborra,és már én is így látom jónak,hogy megyek,mivel ez csak egyszeri esemény,egyszer vagy gólya. Téged SEMMIRE SEM kényszeríthetnek,nem is kell kifogásokkal jönnöd,hogy miért nem akarsz inni. A gólyatáborban már felnőtt emberek vannak,nem gimis lázadozó gyerekek. Felnőttek vagyunk,és senki sem mondja meg,hogy mit kellene tennünk. A helyedben elmennék,maximum ha nem tetszik,hazajössz. (tudom,nem olyan olcsók ezek a táborok,de szerintem egy próbát megér)

Üdv, egy jövendőbeli pszichológus hallgató :)

2018. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy annyira bírom ezeket hogy az "egész gólyatábor ivásról meg szexről szól". Szerintem ha 3 ember összefekszik az egész alatt azzal sokat mondok. Ha meg nem szeretnél inni nyugodtan bemondod hogy kösz de nem, nem fog senki se kiutálni érte.
2018. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt aki nem ivott és senki le se szarta. Amikor feladatkén kellett inni akkor is csak adtuk körbe az üveget/kancsót és aki nem akart inni az adta tovább. Meg sem indokolta, nem is kérdeztük vagy erőltettük. Ez nem óvoda, mindenki el tudja dönteni, hogy mit szeretne és mit nem, nem kell kamu kifogásokat keresni.
2018. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%
Mindenek előtt gratula a felvételidhez. Én GTK-s leszek, de hasonló cipőben járunk :-) Én sem iszom, egyszerűen nem szeretem. Nem vagyok bulizós, inkább a csendesen beszélgetős fajta vagyok, emiatt szintén jó sokat agyaltam, hogy menjek-e gólyatáborba vagy sem. Végül úgy döntöttem elmegyek, mert egyrészt mint írták előttem többen is, semmi sem kötelező, ha nem szeretnél nem kell inni, nem fogják lenyomni a torkodon :-D Másrészt úgy gondolom hogy ez egy nagyon jó ismerkedési lehetőség, amit kár lenne kihagyni, mégis mennyivel jobb úgy kezdeni az egyetemet, hogy már nem vadidegen mindenki. Aztán mint látod, vagyunk itt egy páran, akik mértéktartóbbak az alkohollal, szóval biztos fogsz találni magadnak olyan társaságot, ahol jól érzed magad. Kellemes nyarat, és ki tudja, még az is lehet, hogy találkozunk :-)
2018. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
81%
Én Corvinusos vagyok, tavaly voltam gólyatáborban, és meg kell hogy mondjam, nagyon rossz volt. :D Én szoktam inni, de csak keveset, és általában csak ilyen Somersby, meggyes sör ilyesmi. Eléggé kinéztek a csoportvezetők, de szerencsére találtam másokat, akik szintén nem ittak. Igaz végülis a felénél hazajöttünk, mert a környezet putri volt, programok meg egyáltalán nem voltak, csak piálás meg buli.
2018. júl. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Milyen szakra mentek válaszolok akik nem isztok?
2018. aug. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!