Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinus gólyatábor, ha nem...

Corvinus gólyatábor, ha nem iszom?

Figyelt kérdés
A nem iszomot úgy értem, hogy egyáltalán nem. Hasonló beállítottságúak szoktak menni? Megéri így gólyatáborba menni? (nem tudom, hogy számít-e, de K-karos leszek)

2018. júl. 29. 23:39
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Én is GTK-s(gazdmen) leszek. Ugyan ez volt a dilemmám de meggyőztek hogy nem érdemes kihagyni mert egyszeri alkalom és tényleg könnyebb a gt-ben ismerkedni mint az egyetemen főleg ha nem leszel kolis (én mondjuk nem leszek). Szerintem ha csak az alkohol ivás a problémád ne hagyd ki mert anélkül is érezheted tök jól magad és tényleg amint látod vannak egy páran akik szintén nem isznak. Azt meg aki kinéz ezért le kell szarni mert ez egyáltalán nem szégyen szerintem.
2018. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!