Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi szabadidőtök van?

Mennyi szabadidőtök van?

Figyelt kérdés

Üdv!

Ez most kimondottan azoknak szól,akik orvosnak tanulnak!

Nektek mennyi szabadidőtök van az egyetem mellett?

Tudtok foglalkozni eleget a párotokkal,családotokkal?


2018. szept. 1. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Másodéves vagyok. Nem tanulás az egész életem (nem vagyok zseni, emiatt elég sok időbe telik nekem rendesen felkészülni, de szerintem ez az átlagos), de ha nem a szüleimmel laknék, szerintem 2 hetente látnám csak őket, húzós időszakban inkább havonta. Sokszor a vidéki évfolyamtársaknak nincs ideje egyszerűen hazamenni. A barátaim többsége szaktárs, így nem nehéz megoldani a rendszeres kapcsolattartást, a régiek közül 1-2-vel tudom tartani a kapcsoaltot, de inkább online dumálunk. Barátom most nincs, de az is tartható lenne. Ehhez annyi csak a megjegyzésem, hogy olyat kell választani, aki vagy hasonló cipőben jár és/vagy megérti, mivel jár ez neked. Ha olyan az illető, aki el tudja fogadni, hogy mondjuk a heti 2 találkozó már jónak számít, vagy hogy van, hogy csak aludni megy át hozzád, vagy csak közösen kajáltok, nem egy egész délutánt átrandiztok, akkor működik. Bár szerintem egyszerűbb úgy tervezni, hogy ha tehetitek, összeköltöztök, ha tart ott a kapcsolat. A távkapcsolatokat meg van, aki bírja, van, aki hisztigépbe vált, hogy te más városban tanulsz és nem tudsz hazajárni csak úgy (akkor is tanulnod kell otthon), nálunk sokan így indítottak, töredéküknek maradt meg a párja (sokan meg sajna nem tudtak nem félrekacsintgatni így), de kinek mi.
2018. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, mondjuk én hobbi szinten sportolok is mellette, szóval nyugi, lesz életed. Csak kicsit jobban be kell osztani az időd és másoknak kicsit jobban alkalmazkodni kell ehhez. Ha olyan a társaság, aki képes erre, meg fog maradni melletted, ha nem, akkor nem.
2018. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kielégítő választ !:)
2018. szept. 2. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!