Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Okozhat állandó hányingert,...

Okozhat állandó hányingert, ha sok stressz ért és ha nem túl egészségesen táplálkozik valaki (kevés vitamin)?

Figyelt kérdés

Volt már valaki hasonló helyzetben?


Nagyon nehéz heteken vagyok túl, és szintén hetek óta minden nap érzek enyhe hányingert.

Lehet ez nem megfelelő étkezéstől is, vagy csak a stressz okozza?


Terhes nem vagyok, nincs párom, és nem voltam együtt senkivel.



2018. jún. 3. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Stressztol, idegi alapon siman! Mèg hanyast is okozhat az ideg meg a stressz. Velem is volt ilyen. Kitartas! :)
2018. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hányinger, hányás mondhatni alap stressz tünet.

Próbálj megnyugodni és akkor elmúlik. Segít ha hideg gyümölcsöket, joghurtokat eszel. Az éhezés, koplalás is okoz hányingert, tehát enni kell.

2018. jún. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz, és szorongásod is van, rossz gondolatokkal, akkor igen okozhat ilyen tüneteket.
2018. jún. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbálok megnyugodni, de még mindig hatással van rám a folyamatos stressz.
2018. jún. 3. 11:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy liter citromfű teát egy nap. Ettől elmúlik a stressz, és enni is fogsz tudni. Kellene ehhez venned B-MAX vitamint és Magnerót tablettát, vagy Brandenburg neuro vitamint. Ez utóbbiban benne van a magnézium is. Nekem ez mindég segít.
2018. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!