Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » MInden álmom hogy szinész...

MInden álmom hogy szinész legyek, de amikor közönség eltt vagy akár az anyukám barátaim előtt kéne mutatnom valamit, leblokollok félek hogy kinevetnek, hogy azt mongyák én ebbe nem vagoyk jó inkább röhejes. Mitegyek?

Figyelt kérdés
HOgy tudnám ezt leküzdeni?
2010. jún. 22. 15:21
 1/5 A kérdező kommentje:
14/lány
2010. jún. 22. 15:21
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Nehéz az igzgulásokat leküzden.. de le lehet. először is ne gondolj arra ki van pott. Vállal iskolai alkamakon vers mondást ilyesmi. Ha lesz a suliban szinjátszó kör menj el. Ott szerezhetsz némi edzettséget. A legegyszerűbb pedig ha viszel magaddal valkait a közönségba aki ismer és tudja,hogy tudod és nem röhög ki akiben megbízol. Neki kéne eljátszanod a dolgokat. Jó próbálkozsát.
2010. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
én énekelni imádok,na meg persze téáncolni,színészkkedni,mindent imádok mi a zenével kapcsolatos-hát őszintén megmondvanem tudom hogy hogyan tudnád legyőzni,erre én is kiváncsi lennék!
2010. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Létezik olyan hogy művészetterápia és annak van olyan típusa, ahol drámatechnikákat alkalmaznak pl. pszichodráma. Ott megtanulhatod leküzdeni a félelmeidet, szorongásaidat, növelheted az önbizalmadat. Ezen a foglalkozáson garantáltan senki nem fog kiröhögni, mindenben segíteni fognak és olyanok vesznek részt benne, amilyen te is vagy. Utána már könnyebb lesz kibontakoznod, mert nem fog gondot okozni, hogy kiállj mások elé. Keress rá a neten, Budapesten és jópár nagy városban léteznek ilyen foglalkozások.
2010. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Pszichodrámára én is jártam, nem csak azok mehetnek, akik szerepelni szeretnének, de nekik is segít. :))

Nagyon jó volt, tényleg segített sok mindenben.

A legtöbb fizetős, de én kifogtam egy ingyeneset Győrben a nevelési tanácsadóban.

2010. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!