Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érezted már azt hogy olyan...

Érezted már azt hogy olyan szivesen kimennél a szabadba futni de félsz hogy kinevetnek mert nem vagy még sportos alkat?

Figyelt kérdés
De valahol el kell kezdeni,nem?Menjek?Az a baj hogy falun lakom és félek kinevetnének...23L
2011. jún. 14. 09:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Éreztem és félve kezdtem neki, de inkább azon röhögjenek hogy futok, mint hogy azon milyen kövér vagyok.
2011. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert van futógépem, de kicsit unalmas-már itt a jó idő, Rubint Rékázni szoktam mindennap szinte de ezt még hozzávenném. Aztán este még sétálnék a gépen tvzés közben...Csak nehéz elindulni pedig nem vagyok már annyira kövér...
2011. jún. 14. 09:59
 3/13 A kérdező kommentje:
Na nem filózok ezen...:)INDULÁS KIFELÉ!!!!!
2011. jún. 14. 10:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Minden csoda 3 napig tart. Nevetni is kb. eddig fognak. Ne foglalkozz másokkal, ha meg nem mész ki futni, azon nevetnek, hogy kövér vagy. Nem mindegy? :)
2011. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez baromság, csak te képzeled be. Nem fog senki kiröhögni engem sem nevettek ki amikor elsőnek mentem. Ha mégis akkor meg csak nagyot lestek, hogy a végén keményebb lettem mint ők :)
2011. jún. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Én nem törődtem ezzel, barátommal indultunk futni, minden autós kb meghalt a röhögéstől, mikor ránk nézett.

Sajnos azt nem vettem számításba, hogy asztmás vagyok, és hirtelen lettem rosszul. Az egyik autós megállt és közölte, hogy ekkora seggel nem kéne futni.


Addig nem volt levegőm, de összeszedtem magam, és elküldtem a picsbe. Még ő kért bocsánatot.

2011. jún. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nevetni? aki egy kocogó emberen nevet, az a saját szegénységi bizonyítványát írja alá, és az ilyen emberek véleményével te igazán ne foglalkozz!
2011. jún. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sorstársak vagyunk?

Nem futok, csak "intenzív" gyaloglás napi 4,5 - 5,0 km = 20,0 - 25,0 perc alatt. Ez a kezdés, majd lehet növelni a távot, ha már a lábaim is jobban bírják.

Hogy ne röhögjenek, elindulok az egyik irányba, jó nagyot kerülök és hazaérek a másik irányból.

Itt olvastam, hogy a napi 40,0 - 45,0 perc intenzív gyaloglás az ésszerűen beállított étkezés mellett meghozza az eredményt 2-3 hónap alatt. Valakinek napi 15 km kerékpározás 2 hónap alatt több mint 10 kg-ot eredményezett. Ha van rá lehetőséged, választhatod azt is.

2011. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Most értem vissza 2,5km-t futottam. Felváltva gyors gyaloglással, de a futás azért több volt:)Nagyon jó érzés, szakad rólam a viz.

A falunkból vezet egy kis mezei út át a másik faluba, igy nem kellett teljesen a falun keresztül futnom, de igy is jó pár emberrel találkoztam.

Nem baj-majd nézzenek meg egy hónap múlva!:)

Amúgy 170cm vagyok és 78kg. De voltam 90-is!

2011. jún. 14. 11:20
 10/13 anonim ***** válasza:

nálam ugyan ez...kisváros, bunkó emberek....pedig mennék én is szívesen...nekem sajnos futógépre nincs pénzem, csak kint tudnék, de amúgy is elég gyenge a lelki világom az alakom terén, hát még ha kiröhögnek... :S

160/73

2011. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!