Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biológia érettségi Nagy...

Emelt biológia érettségi Nagy Etele kidolgozott "tankönyve" miért nem elég?

Figyelt kérdés
Elég sok helyen láttam, hogy nem elég, mert össze van ollózva csupán, nem elég alapos, most vagyok a követelményrendszer első oldalán, az EKG, EEG, CT, UH vizsgálatok konkrétan csak itt vannak leírva, a PANEM-es nagy zöld biosz könyvben például benne sincsenek.
2018. okt. 2. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Van ahol tényleg nem elég (pl. etológia humánetológia része, anyagcsere nem elég részletes, populációgenetika és társulásökológia is lehetne bővebb), de szerintem alapvetően nagyon jó könyv. Próbáld meg úgy, hogy ha egy témakört tanulsz a lehető legtöbb hiteles forrásból olvasol utána + sok érettségi feladatot oldasz meg hozzá és akkor nem lesz semmi gond! :)
2018. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mert miert ne lenne eleg? :D

boven okes a konyv, en ebbol emelteztem mas koyvem nincs is 83% lett 6 honapos tanulasi szakasz alatt kb napi 1-2 orat foglalkoztam vele kiveve hetvegeket mert akkor 4-5 ora is volt.

neha egy ket kifejezest ki guugliztam de semmi extra.

tokeletesen eleg az emelthez ami benne van

2018. okt. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!