Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van/volt olyan, hogy úgy...

Van/volt olyan, hogy úgy gondoltátok, felesleges dolog amit meg kéne tanulnotok, ezért puskáztok inkább?

Figyelt kérdés

2019. jan. 15. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Verselemzest puskaztam. A szöveggyujtemenybe ceruzával a megfelelő sorokhoz írtam, hogy órán miket írtunk, illetve előre megirtam a dolgozatot és a legfontosabb kulcsszavakat is odaírtam. Az előzmény annyi, hogy rosszul állt a szénám irodalomból és kellett a jó jegy a stabil 2-eshez. Sose szerettem a szövegelemzest. Az írora már nem emlékszem csak arra, hogy 3 oldalt kellett írni és a tanár előre szólt. De volt olyan is irodalomból, hogy külön lefeleltem valamiből mert annyi 1-est gyűjtöttem be. De olyan is volt, hogy puskazas közben lebuktam, de az talán 9 vagy 10. Osztályban volt.
2019. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Ha felesleges is, akkor is az elveimmel ellenkezik a csalás. Ez pedig az. Nem adom a nevem csaláshoz. Aztán le lehet pontozni, de szerintem ez elvi kérdés.
2019. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
36%
Mindig ez van :D
2019. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Persze, nem volt sok kedvem rajzra meg énekórára tanulni, azokat szinte mindig puskáztam. Elég feleslegesnek tartottam megtanulni, hogy az ország melyik részén milyen népdalokat gyűjtöttek meg mik az ókori barlangrajzok jellemzői. Valahogy azóta se kellett, de őszintén szólva szerintem az is hülyeség hogy ilyeneket akarnak bemagoltatni.
2019. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat 1-2 kivetellel minden vizsgan egyetemen kb, mert alapozo/toltelek targyak es kozuk sincs a szakomhoz
2019. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A zenetörténet témazárót a gimiben a mellettem ülő osztálytársammal közösen írtuk. Nem vagyok puskázás párti, de ez annyira felesleges volt!
2019. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Minek bemagolni, hogy hogyan néztek ki régen a szobák meg ijesmi?
2019. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

#7


Nyelvtanon is puskáztál?

2019. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
22% ... csak mert nem csalok vizsgán. Kössz bmeg!
2019. jan. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 nem. Hon és népismeret
2019. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!