Ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés
Tavaly részt vettem egy kutatótáborban,és tetszett is, de úgy érzem én ehhez kevés vagyok.Bioszos voltam,ami megy is más tantárgyak nem igazán.Több mint fél éve agyalok a kérdésen hogy menjek-e megint vagy ne...

2019. márc. 17. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj. Ne azt érezd, hogy kevés vagy, hanem hogy itt a lehetőség, hogy több legyél, tanulj és fejlődj.

Kérdezz, olvass és érezd jól magad :)

2019. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál,sokat segített <3

Attól tartok hogy nem vagyok elég jó,csak az a tantárgy megy amire jelentkeztem, egyébként egy közepes tanuló vagyok...félek hogy idén már kinéznének emiatt...

2019. márc. 18. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kutató tábor akkor egyértelmű, hogy az inteligensebb réteg megy. Csak ez ne fogjon vissza. Ha nem értesz valamit kérd meg, hogy magyarázza el szépen :) Lehet össze is barátkoztok
2019. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen, tök jó lesz szerintem és hasznos is.
2019. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!