Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről, normális...

Mit gondoltok erről, normális társaság ez?!

Figyelt kérdés

Nappali felnőttképzésre járok, elmúltam 20 éves. Az egyik tanár az év során az órák maximum 10%-át tartotta meg, arra hivatkozva, hogy ő nem tud koncentrálni, mert minősíteni fogják(más tanárt is szoktak, mégis bejár órára).

A másik tanár bejár órára, de ő csak a szexről beszél, meg folyamatosan kétértelmű utalásokat tesz,csúnyán beszél, minden a szex körül forog nála, a tanítás nála annyi, hogy valami szakadt könyvből befotóz a facebook csoportunkba egy pár oldalt és tanuld meg...

Most viszont bejelentette a tanár, akit minősítenek, hogy amint (május 2) véget ér számunkra a tanév, kötelező érvénnyel be kell járnunk a vizsgáig többször is, hogy készüljünk erre a sz*r vizsgára, eddig hónapokig alig láttuk, de amikor már nem kell járnunk, behívat. Mert ugyanis ő telephelyvezető, és ezzel pofátlanul visszaél.

Emellett jó tudni azt is, hogy az osztálytársaim(ostoba kétszínű majmok) állandóan szidják ezt a tanárt, a szemébe meg bájolognak. Engem kb. mindenki utál, akik még a többieket is ellenem fordítják, mert irigyek rám, hogy jobb képességű vagyok, ezért rosszindulatú, de hallhatóan irigy megjegyzéseket tesznek.

Undorító, ami itt megy.

Mit gondoltok erről?! Normális ez?!



2019. ápr. 1. 17:30
 1/2 A kérdező kommentje:

Semmi következetesség nincs ebben a telephely-vezető nőben, úgy kezel és fenyeget minket, mint sz*ros kisiskolásokat.

A szexmániás tanár pedig ha nem a nemi életet taglalja, akkor állandóan a politikai nézeteit ecseteli, össze-vissza beszél, mindent jobban akar tudni, stb.

Az irigy sz*rházi osztálytársaim pedig rosszindulatúbbnál rosszindulatúbbak...

Elegem van ezekből.

2019. ápr. 1. 17:34
 2/2 anonim ***** válasza:
Iratkozz ki.
2019. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!