Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálok társaságban lenni. Ez...

Utálok társaságban lenni. Ez normális? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval 16/l vagyok.Egyszerűen nem szeretek diszkóba járni vagy kijárni a barátaimmal, mert kivülállónak érzem magam a társaságban vagy egyszerűen csak nem akarok menni , emiatt már elkezdtek kiközösíteni amit megértek .Akár hová is hívnak mások magukkal én sokkal jobban szeretek itthon maradni és elütni az időt egyedül.Ez normális tinédzser korban ? Légyszi normális válaszokat antiszociális hülye meg a többire nem vagyok kíváncsi.

2018. aug. 26. 23:19
 1/3 anonim válasza:
100%
Akkor már ketten vagyunk. Én is ugyanigy vagyok vele. Én nem vagyok antiszociális, depressziós sem, semmi ehhez hasonló. Egyszerűen csak nem. Gyerekkoromban imádtam elmenni itthonról bárhová, de mostmár tinédszer koromban már csak itthon szeretek ülni és ugyanúgy ahogy te, elütni valamivel az időt. Ha távol vagyok 2-3 napot, pl. táborba akkor is már honvágyam van, egyszerűen sehol nem érzem jól magam csak itthon.
2018. aug. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyan ez van velem is , akkor legalább annyi "jó" oldala van , hogy egyikünk sincs egeyedül ezzel
2018. aug. 27. 22:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor már hárman vagyunk.detto ugyanaz mint veletek.
2018. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!