Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvostanhallgatók! Heim Pál...

Orvostanhallgatók! Heim Pál Gyermekkórházról vélemények?

Figyelt kérdés
Ott szeretném tölteni a nyári gyakorlatomat. Van valakinek tapasztalata? Mennyire segítőkészek az emberek, melyik osztályra érdemes menni?

2019. ápr. 2. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyerekek lévén kevesebb dolgot engednének csinálni, mint máshol.
2019. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ez az elsőéves ápolástan hülyeség? Ha megengedik akkor a Heim Pál tökéletes arra, mert máshol elsőévesként kb. egy szinten kezelnek egy segédápolóval, gyerekek mellett azért az is elviselhetőbb. Nem mindegy hogy az öt éves Marcikát kell ellátni, vagy a 70 éves masszívan alkoholista 100 kilós Bélabát pelenkázni.
2019. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az alapján, amit hallottam, "ez az elsőéves ápolástan" nem hülyeség, hanem sokat lehet tanulni, pl. gyakorolni vért venni, katéterezni, EKG-t csinálni meg ilyenek. De lehet, hogy korházfüggő és van, ahol emberszámba se vesznek (?), ami viszont szomorú, mert hogy tanuljon akkor így az ember?

Mindenesetre egy gyereken szerintem nem engednék, hogy gyakorold a vérvételt. De ezt csak lehet, én gondolom így, másoktól kérdezd meg inkább, felsőévesektől.

2019. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Ne gyerekosztályra menj, ha teheted, mert ott senkit se fogsz csinálni.
2019. ápr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
bármint semmit, csak mobilról voltam. :)
2019. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végül ide megyek, úgyis érdekel a gyermekgyógyászat is, legalább belelátok majd picit. Veszteni valóm meg nincs, remélem jó tapasztalatokat szerzek.
2019. ápr. 24. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!