Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan illeszkedjek majd be a...

Hogyan illeszkedjek majd be a gimnáziumi osztályomba? (lent kicsit kifejtem:D)

Figyelt kérdés

Tudom, még az idei tanév sem fejeződött be (haha, pedig milyen jó volna:'D), de mivel most fejezem be az általánost, jövőre megyek gimibe, ezáltal az lenne a kérdésem, hogy milyen "praktikákkal" tudok majd esetleg barátokra szert tenni? Mivel ott mindenki /javarészt, azért biztosan lesznek akik ismerik egymást meg miegyéb/ ismeretlen lesz egymás számára, miket tudok tenni, hogy valakivel le tudjak állni csevegni? Csak úgy random, mondjuk látom valamelyik osztálytársam egyedül ülni, pattanjak oda mellé és szimplán mutatkozzak be? Tudtommal az a gimi ahova megyek, mindig szervez golyatábort, úgyhogy az is egy jó lehetőség lehet erre, nem? :D eléggé egy extroveltált személyiség vagyok úgyhogy a barátkozás nem megy nehezen, csak nem tudom, mivel tehetek majd jó szimpátiára szert a leendő osztályban^^

Ha van valakinek saját története ezzel kapcsolatban, szívesen olvasnám őket:D előre is köszi a válaszokat <3


2019. ápr. 19. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Én anno kikerestem a suli honlapjáról az azonos tagozatra jelentkező diákok nevét, megkerestem facen, bejelöltem, majd ráírtam, hogy felvették-e oda, majd szimplán bemutatkoztam, leirtam miket szeretek, stb. Gólyatáborba érdemes elmenni, mert az általában összekovácsolja az osztályt. Suli első napjaiban meg mindig kérdezz meg valakit, hogy van-e kedve büfébe menni, együtt menni a menzára, esetleg csavarogni a városban suli után. Meg ilyenkor már jó ha van osztálycsoport, még ha talán nincs is benne az összes tanuló.
2019. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!