Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan illeszkedjek be az új...

Hogyan illeszkedjek be az új osztályomba?

Figyelt kérdés
jövőre leszek 11.-es egy új iskolában. eddig enyhén szólva nem igazán jöttem ki az osztálytársaimmal, valahogy mindig kilógok a sorból. leírná valaki, főleg ebből a korosztályból, hogy mit kéne tennem, hogy elfogadjanak? (lány vagyok egyébként...)
2008. júl. 30. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mivel lógsz ki. Ha például túl visszahúzódó vagy, akkor próbálgass meg mindenkivel egy kicsit beszélgetni, és akin érzed, hogy kedvesebb, vagy aranyosabban áll hozzád, ahhoz többször ülj oda szünetekben. Ha viszont túl harsány vagy, beszólogatsz a többieknek, vagy tanároknak, akkor próbálj meg egy kicsit visszahúzódni.

A lényeg, hogy olyan emberkékkel próbálj barátságokat kialakítani, akik hozzád hasonlóak.

Ha esetleg többet írnál arról, hogy miért lógsz ki, talán tudunk majd adni praktikusabb tanácsokat is.

Addig is fel a fejjel, és ne azon agyalj ebben a rövid szünidőben, hogy mi lesz szeptemberben, és ne is nagyon emészd magad ezen.

2008. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát... más zenét hallgatok, mint ők, nem szeretek szórakozni se (vagyis amit ők annak neveznek), és még nem szoptam le senkit... nem vagyok se hangos, se visszahúzódó, bár nem dumálok folyamatosan... pedig igyekszem közéjük olvadni, próbálok jól kinézni, kedves vagyok mindenkivel, kétszer átgondolom, mielőtt megszólalok, de valahogy mindig kiszúrnak... azt mondják, morbid vagyok...
2008. júl. 30. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy tipp:

Szerintem legyen csak annyi a célod egyenlőre,hogy jóban vagy az osztálytársakkal,köszönés stb.Vannak,akik kinézik az olyanokat,akik mások,pl.a plázacicák a metált kedvelőket,illetve fordítva. Ez az érettségi szinttől is függ persze.Ha te egy adott stílusnak megfelelően öltőzködsz,az az érettebb embereket nem befolyásolja,hogy beszélgessenek veled.Persze keresd az olyanokat,akik pl.hasonló zenéket hallgatnak,mint te,de az első napokban sok emberrel beszélgess,és próbálj ne csak egy társasággal lenni.

2008. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem öltözködöm semmilyen stílust szerint... és a metált se szeretem...
2008. júl. 31. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!