Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam a pótvizsgán:Shogyan...

Megbuktam a pótvizsgán:Shogyan illeszkedjek be az uj osztályomba?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell aggódnod. a bukottakat általában nagy sztárként szokták kezelni a "kicsik". sok mindenben tudsz nekik segíteni, infókat adhatsz nekik a suliról, tanárok dilijeiről..stb. de azért ne arcoskodj nagyon, legyél segítőkész, kedves. ja és ne mesélj állandóan a pótvizsgán való "meghurcoltatásod" kínjairól és hogy mekkora szenya volt a tanár, amiért megbuktatott. viselkedj terméseztesen, normálisan, segítőkészen. ha kérdezik, miért, miből, hogy buktál, szorítkozz a tényekre, ne ez legyen a fő témád. nem lesz semmi baj, majd összebarátkozol mindenkivel. üdv.
2009. aug. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Bocsi, valamiért úgy képzeltem, hogy újra elsős leszel. ha felsőbb évfolyamban buktál, akkor sem lesz semmi. tudomásul fogják venni, hogy van egy új osztálytársuk és kész. ha már előzőleg is ismertél valakit abból az osztályból, akkor először vele barátkozz, aztán jöhetnek a többiek is.
2009. aug. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még az is fontos, hogy ne akarj kényszeresen egyszerre, gyorsan mindenkivel jóban lenni. Csak szép fokozatosan. Ne nagyszájúskodj, ne menősködj. És nagyon vigyázz arra, hogy SOHA senkiől ne mondj semmi rosszat a háta mögött, mert tutira vissza fogja hallani, és akkor véged. Még a legjobb barátnődnek/barátodnak se mondj negatív dolgokat másokról, mert soha nem tudhatod.
2009. aug. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszy a válaszokat!10-es leszek.soha nem vtam az osztály közepeés soha nem is leszek
2009. aug. 30. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!