Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor még menthető a...

Ilyenkor még menthető a dolog? (Részletek leljebb)

Figyelt kérdés

2019 márciusában lejárt a vagyonúri tanúsítványom. Sajnos már 2016 óta nem dolgozom vagyonőrként, így teljesen meg is feledkeztem róla.

Szeretném megkérdezni, hogy van-e lehetőség arra, hogy pótvizsgát tegyenek azok, akik hozzám hasonlóan megfeledkeztek róla, vagy újra vissza kell mennem a vagyonőri tanfolyamra?


Idén újra bele akartam vágni a szakmába, hogy legyenek tartalékaim, de nem tudom hogyan tovább.


2019. ápr. 24. 19:01
 1/1 anonim válasza:

Annyit tudok, hogy most 5 évente kell a vagyonőri tanúsítványt meghosszabbítani egy-egy vizsgával. Viszont nem tudom, hogy mi a helyzet, ha ez már lejárt. Javaslom, hogy keresd fel a bizottságot, ők biztosan tudják a megoldást.


[link]


Itt tudsz e-mailt írni nekik:


[link]


Sok sikert!

2019. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!