Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » IPMA Student vizsga mellett...

IPMA Student vizsga mellett mi az ami még előnyt jelent projekt asszisztensi pozícióra való jelentkezéskor?

Figyelt kérdés
Az egyetemen ahová járok a hétvégén lesz lehetőség IPMA Student vizsgát tenni, amire jelentkeztem is.Szeretnék elkezdeni dolgozni az egyetem mellett (gazdasági szakon tanulok ,ez a 4. félévem), de az eddig borászatnál és tour guide-ként dolgoztam, szóval fennáll a megfelelő munka tapasztalat hiánya. Ebben a félévben volt egy tárgyam , ahol érdekessé vált számomra a projekt menedzseri pozi. Szeretnék olyan céghez bekerülni, ahol asszisztensként a dokumentálás mellett fejlődhetek is. Bármilyen pro tippet, tanácsot szívesen fogadok!

2019. máj. 4. 21:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!