Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma azt mondták, hogy ha nem...

Ma azt mondták, hogy ha nem tudok puskázni, ne is menjek egyetemre, ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
2019. máj. 5. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ostobaság.
2019. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Végig lehet csinálni az egyetemet puska nélkül. :D

Viszont még itt is lesz megannyi felesleges tölteléktárgyad, amit jobban jársz, ha kipuskázol és a fontosabb tárgyakra fordítod inkább az időd, ami érdekel is és hosszútávon nagyobb szükséged lesz rá. :)

2019. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez nagy baromság. Egyszer se puskáztam egyetemen. Egyszer se!
2019. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem tudtam puskázni, ennek ellenére meglett a BME-s mérnöki diplomám
2019. máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
85%
Vagy megoldod puskázás nélkül (meg lehet), vagy megtanulsz puskázni (az se egy ördöngösség). Hogy nálad melyik verzió lesz, az úgyis élesben derül majd ki. Előre senki nem tudhatja, hiába szeretnek sokan észt osztani, okoskodni, kioktatni.
2019. máj. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én utoljára 9.-ben puskáztam. Egyetemen konkrétan nem is érzem szükségét, mert nem az van, hogy pl. előző nap jelentik be a dolgozatot vagy csinálnak egy random naplónyitogatós felelést, hanem már az első órán megkapjuk a tárgytematikát és minden számonkérés be van osztva, így előre tudod és normálisan tudsz készülni. Persze, valami necces, sok dolgod van, mást is kell csinálni vagy annyira nem fontos tárgy, de én mindig úgy voltam vele, hogy megpróbálom és majd lesz, ami lesz. Nem merném kockáztatni azt sem, hogy mondjuk lebukom puskázás közben és akkor kész vége.
2019. máj. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvosit végeztem, soha nem puskáztam és ez az évfolyamom kb. 70 százalékáról elmondható volt. A maradék meg csak olyan tárgynál puskázott mint az orbitális baromság orvosi biokémia.
2019. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, jó volt olvasni arról, hogy nem kell csalás az eredményekhez.
2019. máj. 6. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!