MátéAzRendőr kérdése:

Engedik hogy aludjunk?

Figyelt kérdés
Ha valaki jelenleg az Egressy Gábor Informatika Szakgimibe(pesten) jár,ez a kérdés nekik szól! A tanárokat mennyire érdekli ha lefekszem a padra órán? Persze csak úgy hogy ülök a széken és a fejemet lehjtom a karomra!

2019. máj. 6. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt tapasztaltam, hogy a tanárokat abszolút nem érdekli, hogy figyelsz vagy nem, ők megkapják a fizut anélkül is, hogy Te jegyzetélnél. Igaz nem pesti vagyok, de én ezt tapasztaltam gimiben, sőt ezt tanárok mondták nekünk. "Nem érdekel figy-e, vagy nem, én úgyis kapok fizetést, ha maga alszik." ,,Nem tartok órát, mert anélkül is kapok fizetést." és hasonlók.

Ez már nem általános, hogy anya miatt tanulsz.

2019. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy a legtöbb tanár "örül" ha "csak" "alszol"

mármint ezt úgy értem, hogy sokkal kevésbé zavarja ez a viselkedés, mintha telefonoznál/hangoskodnál/beszélgetnél a melletted ülővel stb.

2019. máj. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok Egressy-s, de pesti szakgimibe járok. Itt azért figyelnek, hogy ki az aki jegyzetel és ki nem. Persze belefér ha 2 hetente egy órán nem tudsz figyelni és inkább lefekszel, de minden órán nem fogják tűrni. Nálunk ilyenkor instant felelés van, ha tényleg rendszeresen és feltűnően nem figyel a diák.
2019. máj. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2019. máj. 7. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!