Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyünk, ha a szüleim nem...

Mit tegyünk, ha a szüleim nem engedik, hogy együtt aludjunk?

Figyelt kérdés
20 hónapja van barátom, mindketten 16 évesek vagyunk, nagyon jól megvagyunk, csak az a probléma, hogy a szüleim nem engedik, hogy együtt aludjunk. Egy ideig azt sem engedték meg, hogy találkozzunk, vagy, hogy egyáltalán legyen barátom. Eléggé meguntuk már, hogy nem lehet normális kapcsolatunk. Szeretnénk többet együtt lenni, és úgy, hogy tudjanak róla, és ne kelljen folyton hazudozni. De a szüleimmel semmit nem lehet megbeszélni, mindig csak azt mondogatják, hogy terhes leszek, és majd nyakamon marad a gyerek, stb. Mit tegyünk, hogy végre nekünk is jó legyen?
2013. dec. 26. 23:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%

Kérd meg anyukádat, hogy kísérjen el nőgyógyászhoz és irassatok tablettát.

Egyébként meg egyetértek vele abban, hogy korai a szex, de tisztában vagyok vele, hogy a tiltás sehova nem vezet.

Őszintén szólva az együtt alvást én sem engedném érettségi előtt. Max. úgy, hogy a fiú nálunk van, ő az egyik szobában, a lányom meg egy másikban.

2013. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

egy 16 éves lánynak, akinek még bőven fejlődésben van a szervezete felesleges fogamzásgátlót szedni...

az is hülyeség, hogy érettségihez kötni az együtt alvást, a szexet máshogy is meg lehet oldani, nem kell hozzá együtt aludni ;)

2013. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha normális a barátod és nem akar mindenféle védekezés nélkül az első adódó alkalommal leteperni téged,akkor beszéljetek az ő szüleivel,hát ha meg tudják győzni a te szüleidet erről..
2013. dec. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

20 hónapja... azaz 14 éves korod óta van barátod. Szerinted ezt komolyan kell venni? Szerinted akkora csoda, hogy 14 évesen azt mondták, hogy ez még nem neked való?

Várjatok még. Nagyon sokan kibírták már a világon, hogy nem aludtak együtt 16 évesen.

2013. dec. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
igen, első válaszoló jól beszél. a fiú nálunk alszik, a férjemmel jól eljátszadozunk vele, a lányunk meg egyedül alszik a szobájában. ez így jól hangzik.
2013. dec. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
"Max. úgy, hogy a fiú nálunk van, ő az egyik szobában, a lányom meg egy másikban." Ha te ezt együtt alvásnak nevezed, akkor nem tudom, hogy sajnáljam-e, vagy irigyeljem-e a férjedet...
2013. dec. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
A szüleid még nem hallották, hogy a gyerek nem az együtt alvásból születik? Én sem lelkesednék az ötletért, hogy a 16 éves gyerekem már szexel, de ha nem engedem, hogy nyugodt körülmények között, otthon tegye ezt meg, akkor megfogja oldani máshol. Inkább leülnék velük megbeszélni a szabályokat.
2013. dec. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

Hihetetlen!

Lassan már az óvodások is "járni" fognak. Tanulj még, kislány, ne az együtt alváson járjon az eszed.(És ezek miatt a kis ribik miatt szólják meg a rendes fiatal lányokat.)

2013. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
barátnőmék nem aludtak együtt mégis 14 évesen elveszítette. Nekem jelenleg is van barátom, előtte is volt. Együtt aludtunk nem egyszer mégis szűz vagyok még 18 évesen
2013. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem mindenki tisztában van vele, hogy nem csak együttalváskor lehet szexelni. De ettől még a szülők nem fogják megengedni a kérdezőnek...
2013. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!