Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben a...

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok. Általános iskolában végig ötös voltam matekból, mert az osztályfőnököm volt a matek tanárom. Sajnos nem kaptam túl jó alapokat. Most középiskolában nagyon nem megy, az eddigi években kettes voltam. A matektanárunk sajnos igencsak bunkó, és lekezelő az egész osztállyal, ami miatt az osztályfőnökünk beszélt már vele többször is. Mire oda kerülök hogy dolgozatot írunk, teljesen leblokkolok, bepánikolok és elrontok mindent. Rengeteget gyakorlok itthon, és próbálom az általános iskolai anyagból való hiányosságaimat pótolni, de egyszerűen állandóan rosszul sikerülnek a dolgozataim. A többi tantárgyból jól állok, viszont matekból sajnos bukásra. A tanártól a korábbi években kértem lehetőséget javítársa többször is, de lekezelő volt, vagy mindig elfelejtette,hogy ígért nekem javító dolgozatot, és napokon keresztül váratott vele. Mit lehet tenni ebben az esetben? Nagyon szeretnék javítani, és bármit megtennék hogy bizonyíthassak.

2019. máj. 22. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy egész évben kellett volna elérni egy kettes szintet, ilyenkor nem lehet már bizonyítani. A tanár nem is köteles javítási lehetőséget adni.Csak a jóindulatán múlik.
2019. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!