Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biológia szóbelin...

Emelt biológia szóbelin segítenek ha elakadok, vagy ha nem szolalok meg? Rávezetnek a megoldásra valamennyire? Vagy ha nem mondok semmit csak nem releváns dolgokat megbukok?

Figyelt kérdés
11.en lesz a szóbelim nagyon félek tőle irasbelim 36pont lett csak az a lényeg hogy atmenjek, amihez elég a minimum 6pont az 50bol, azt össze tudom kaparni valahogy szerintetek? Ha olyan témát kapok amihez lövésem sincs mondjuk? vagy az itt lehetetlen?

2019. jún. 7. 01:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem a B tétel szövegében a 7-ből egy kérdésre sem volt válasz.
2019. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na mit húztál ?
2019. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi volt ?
2019. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mikor megkaptam a tételt A részben egy tó sorsa volt annyira meg konyebbultem alap fogalmak beépítésével populáció kölcsönhatása kihalási küszöb k/e strategista jegyek A rész szerintem eléggé jól sikerült, B részben már voltak kisebb nagyobb hiányosságaim inkább kerdezgettek pipalgattak segítettek nagyon kedvesek voltak. Remelem elég lesz az eredményem ahhoz hogy felvegyenek egyetemre mivel szinte csak ez számít a közepes érettségik átlaga 15pontot változtathat meg de ezen kívül már szinte más nem dönt. B részben egyébként agykereg volt a téma myelin hüvely ha minden igaz meg ingerekre kérdezte halló látó ideg ilyenek
2019. jún. 14. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!