Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a gap...

Ti mit csinálnátok a gap yearetekben?

Figyelt kérdés
Egy évet valószínűleg kihagyok és érdekelne, kinek mi jut eszébe, mit csinálna, ha lenne egy éve és van arra lehetősége, hogy a keresetéből félretegyen, a maradékot meg magára fordítaná. Inkább kicsit az extrémebb vágyak érdekelnének, mert nyelvet tanulnék és utaznék, ezeken kívül keresnék ötleteket.

2019. jún. 23. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Azzal foglalkoznék, hogy kitalálnék egy magyar kifejezést a gap year-re. De az biztos, hogy már az elején sem írnám le úgy hogy yearatekben.
2019. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Apivorous válasza:
Ha anyagilag beleférne és nem lenne kapcsolatom, akkor bejárnám Európát vonattal, ami nagyon tetszik ott több időt is eltöltve.
2019. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utazás, nyelvtanulás, ha nem lenne jogsim akkor a jogosítvány megszerzése tuti benne lenne. Dolgoznék is, esetleg elvégeznék valami gyors képzést ha van ilyesmi. Önkénteskednék és ha anyagilag megtehetem, szórakoznék.
2019. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én fél évet voltam Franciaországban egy önkéntes program keretében (EVS), utána inkább csak dolgoztam hogy gyűjtsek az egyetemre.

Extrémebb vágyam nincs amihez hosszabb idő kéne, mert pl bungee jumpinghoz elég egy hétvége keresni a közelben hozzá helyet, utazás kapcsán viszont szívesen elmentem volna Ausztráliába, de anyagilag esélytelen lett volna.

2019. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyelvet tanulnék, es elmennék dolgozni, gyűjtenék az egyetemi életre. Esetleg ha tudom mit fogok tanulni előre készülnék.

Hiába lenne egy évem, én nem hagynám abba a tanulást, utana csak nehezebb vissza zökkeni, s ha már eddig ezt csináltam akkor miert ne folytassam tovább.

Mondjuk lenne szülői nyomás is, hogy ne halasszak, felmerült tavaly hogy úgyis felvettek, kihagyok egy evet. Nem akarták majd en is végiggondoltam... viszont be van tervezve szülői anyagi támogatással cserébe egy év backpacking közvetlen egyetem utan, ha sikerül időben befejezni és nem csúszok ki az 5 évből :D

2019. jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" De az biztos, hogy már az elején sem írnám le úgy hogy yearatekben."


Igazad van, mert úgy kell írni, hogy "yearetekben", mintahogy a kérdező is írta. Nézz utána az idegen szavak ragozásának. Mielőtt belekötsz valamibe, nézz utána, hogy miben próbálsz trollkodni.


Kérdező, amiket írt itt mindenki, azok nagyszerű ötletek. Sajnos ezekhez mind pénz szükségeltetik. Nem tudom, írta-e valaki, de nekem még az au pairkedés is eszembe jutott.

2019. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld pacsi. Kicsit olyanok érdekelnének, amiket el szerettetek volna kezdeni és nem annyira "tipikus"
2019. jún. 24. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!