Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nagyon primitív kémiás kérdés?

Nagyon primitív kémiás kérdés?

Figyelt kérdés

Melyik homológ sorba tartozik a metán?

Tudom mi az a homológ sor, tudom mi az metán, de nem értem, hogy erre mi lenne a válasz. Az alkánok homológ sorába?



2019. júl. 26. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Alkán igen.
2019. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2019. júl. 26. 18:12
 3/8 anonymousreview60 ***** válasza:
24%

Igen, valóban rendkívül primitív kérdés. Nem túl pallérozott elmére vall. A választ várod, ahelyett, hogy kitalálnád, megkeresnéd.

A válasz: [link]

15 másodperc alatt volt válasz, az általad kapott 40 perc helyett.

2019. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm megerősítésed. Az, hogy ,,pallérozott-e az elmém” szerintem nem egy huszadrangú szerves kémia kérdés fogja eldönteni. Rákerestem, nem voltam biztos a válaszban, ezért írtam ki a kérdést. Neked elsiklani a kérdés felett 1 mp lett volna, ehelyett nekiálltál kiokítani, hogy miért nem kerestem rá, ami igénybe vett 2 percet. Viszlát.
2019. júl. 27. 11:32
 5/8 anonymousreview60 ***** válasza:
0%
Mindig meglepődök és felcsesződök, hogy tankönyvből 2 perc alatt - vagy annak híján a Google segítségével fél perc alatt - megválaszolható kérdésre várják a kérdezők a választ. Főleg, ha a kérdés huszadrangú. Látszik, hogy nem veszik a fáradtságot a válasz megkeresésére, várják a sült galambot. Na ez a lustaság az, ami az elmepallérozódás ellensége.
2019. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahh, Istenem.. nagyon unatkozol. Rákerestem, de a válaszban nem voltam biztos -ahogy már előbb is említettem, csak ezek szerint nem olvasol részletesen- . Ajánlom figyelmedbe az első válaszoló magatartását, aki valószínű magában is megjegyezte, hogy ezt simán meg lehetne keresni interneten -mégegyszer megjegyzem, megtettem-, de ehelyett csak normálisan válaszolt. A szerinted hitt lustaságom a te lelkedet ne bántsa.
2019. júl. 27. 13:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Most mi van? Ez az oldal azért van, hogy kérdezzünk.

Ráadásul a kérdező nem hülye, tudta a választ, csak nem volt biztos benne. Találkoztam én már sokkal bugyutább kérdéssel, azokba kössél bele (pl. "A lehetek terhes?" kérdések 90%-a viccbe illő és nulla értelmi szintre vall)

2019. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonymousreview60 ***** válasza:
54%
Én mégis úgy gondolom, hogy amire van rendes válasz a neten (Az ég kék? A homokosok mind egymás seggébe csinálják? Melyik nyelvet tanuljam?) arra nem szabad újabbat feltenni. És aki ráadásul negyed óra gúgglözés előtt felteszi (addigra meglenne a válasz), az hülye, és a válaszra érdemtelen kretén.
2019. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!