Hogyan értelmezed ezt a feladatot? Mit kell itt csinálni? angol-matura leader b2

Figyelt kérdés

kepkuldes.com/image/fsFKcZ


az addig megvan ,hogy egy 120-150 szavas emailt kell írni a műhelybe(legalábbis én a workshopra azt talaltam ,hogy műhely) való részvétellel kapcsolatban.de most a kiállításon van egy műhely?



2020. nov. 30. 16:08
 1/5 A kérdező kommentje:

illetve hogyan fordítanátok ezt?

"17 éves vagyok és azon is elgondolkoztam ,hogy kiskorúaknak lehet-e jelentkezni" if-es mondattal

2020. nov. 30. 16:30
 2/5 anonim ***** válasza:
A workshop többféle dolgot jelenthet: műhely, alkotóműhely, szakkör, csoportos képzés. Valamelyik jó lesz. :)
2020. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 igen ezt én is láttam.szerinted melyik verziója amelyik a legjobban illik ide? lehet inkább a szakkör...
2020. nov. 30. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Tekintve, hogy iskálaban lesz megrendezve, nekem is szakkörnek tűnik...
2020. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

#1: I am seventeen years old and I was wondering if underage kids/people/children could apply.


De, mivel iskolai dologról van szó, a válasz nagy valószínűséggel igen. Szerintem felesleges a kérdés.

2020. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!