Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Semmi kedvem sincs tanulni,...

Semmi kedvem sincs tanulni, nincs motivációm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rossz tanuló, de december óta egyáltalán nincs kedvem tanulni, főleg, hogy online oktatás van.

Idáig is itthon tanultam, de már túl sokat vagyok itthon és elegem van ebből, amúgy is utálok itt élni, nincs nyugalmam tanulás közben.



2021. jan. 4. 13:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Amíg suliban voltam sokat tanultam, de most zavar a környezetem is amikor tanulok. (nem úgy értem, hogy nem pakolok semmit, csak zavar minden)
2021. jan. 4. 13:23
 2/5 A kérdező kommentje:
És most nagyon őszinte leszek, de légyszi ne hordjatok nagyon el, mert tudom hogy ez egy nagyon rossz ötlet volt, de van amiből már le is vagyok maradva... Tudom, nagy hiba volt, és hü**eség.
2021. jan. 4. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Az motiváljon, hogy a jövőd múlik rajta, ha most tanulsz, később sokkal jobb lesz minden.
2021. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mondjuk azért nem annyira vagyok lemaradva, szóval azt még meg tudom tanulni.
2021. jan. 4. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Akkor hajrá, ügyes vagy, menni fog!
2021. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!